انجمن گلف NCGU
لطف الله نسبی:

از نرفتن به قهرمانی جهان متاسفم

از نرفتن به قهرمانی جهان متاسفم

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: حضور در مسابقات تیمی قهرمانی جهان فرصت خوبی بود و نرفتن به این رقابت ها لطمه بزرگی به ما وارد می نماید.جمیل لطف الله نسبی در گفتگو با ایسنا درباره اینکه طبق تصمیم فدراسیون جهانی، ایران نمی تواند در مسابقات تیمی قهرمانی جهان شرکت کند، بیان کرد: سیستم برگزاری مسابقات قهرمانی جهان از سال آینده تغییر می کند و تیم ها باید در قاره خود کسب سهمیه کنند بدین سبب بهترین فرصت بود تا بدون اینکه نگران سقوط باشیم، بافضای رقابت در دسته یک جهان آشنا باشیم. بدین سبب نرفتن به این رقابت ها لطمه بزرگی به ما وارد میکند. فرصت خوبی بود که از دست رفت و همه بازیکنان از اینکه نمی توانیم در مسابقات حضور داشته باشیم، متاسف هستند.
لطف الله نسبی در پاسخ به این پرسش که باتوجه به وقفه زیادی که در برگزاری مسابقات کسب سهمیه المپیک ایجاد شده، برادران عالمیان همچنان انگیزه گرفتن سهمیه را حفظ نموده اند یا خیر، اشاره کرد: نیما و نوشاد هم اکنون در لیگ فرانسه مشغول بازی هستند و نتایج خوبی هم گرفته اند، بخصوص نیما که پیروزهای خوبی داشته است. آنها روحیه و انگیزه برای کسب سهمیه المپیک را هنوز دارند و چون خارج از ایران هستند و در فضای رقابتی هم قرار گرفته اند، اساسا امیدوارانه به کسب سهمیه المپیک نگاه می کنند. هر چند شرایط کسب سهمیه متفاوت از دوره های قبل است اما نیما و نوشاد با تمام توان در مسابقات حاضر می شوند و من به توانمندی این دو بازیکن کاملا ایمان دارم.
او افزود: مسابقه کسب سهمیه اهمیت زیادی برایشان دارد. نوشاد اگر بتواند سهمیه بگیرد برای سومین مرتبه حضور در المپیک را تجربه می کند که رکوردی شمرده می شود و این مسائل به آنها انگیزه می دهد که تلاش بیشتری داشته باشند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پاسخ به این پرسش که به فکر حضور در مسابقات برای ارتقاء رنکینگ برادران عالمیان هم است تا شانس گرفتن سهمیه بوسیله رنکینگ را هم داشته باشند، اشاره کرد: بله. با توجه به این که بوسیله رنکینگ هم سهمیه المپیک توزیع می شود بدین سبب به این قضیه هم فکر می نماییم و اساسا به فکر ارتقاء رنکینگ بازیکنان هستیم. مسابقات شروع شود باید در آنها شرکت نماییم تا هم رنکینگ ارتقاء یابد و هم آمادگی بازیکنان برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک بیشتر شود.
1399/09/12
14:49:16
5.0 از 5
1061
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تنیس
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد