انجمن گلف NCGU
تنها دوچرخه سوار پارالمپیكی ایران:

هنوز هم برای اعزام به توكیو امیدوارم

هنوز هم برای اعزام به توكیو امیدوارم

به گزارش انجمن گلف تنها دوچرخه سوار پارالمپیكی ایران اظهار داشت: هر چند كمیته ملی پارالمپیك اعلام نموده كه دوچرخه سواری در فهرست رشته های اعزامی به توكیو نیست، اما هنوز هم برای اعزام به پارالمپیك امیدوار هستم.


مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بااینکه کمیته ملی پارالمپیک اعلام نموده که دوچرخه سواری جزء رشته های اعزامی به توکیو نیست، اما تا جایی که اطلاع دارم طی صحبتی که بین رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و رئیس کمیته ملی پارالمپیک صورت گرفته قرار بر این است که اگر در سال ۲۰۲۱ مسابقات جهانی اجرا شود با حمایت فدراسیون دوچرخه سواری به این تورنمنت اعزام شوم تا سهمیه ای که در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا کسب کردم، به تایید نهایی برسد.
وی اظهار داشت: من در جاکارتا امتیاز لازم برای حضور در پارالمپیک توکیو را کسب کردم و برای تایید سهمیه کسب شده باید در یک تورنمنت جهانی شرکت کنم. البته هنوز هیچ تورنمنتی از طرف فدراسیون جهانی اعلام نشده و همچنان منتظر هستم تا فدراسیون دوچرخه سواری به من اعلام نماید که برای تایید سهمیه ام در چه تورنمنتی می توانم شرکت کنم.
این دوچرخه سوار پارالمپیکی در پاسخ به این پرسش که آیا تمرینات خودرا همچنان با جدیت دنبال می کنید یا خیر؟ اظهار داشت: برای من فرقی نمی کند که کمیته ملی پارالمپیک چه تصمیمی درباب دوچرخه سواری گرفته است، من هنوز هم با جدیت تمرینات خودرا پیگیری می کنم و در طول هفته بجای بدنسازی کوهنوردی می کنم تا آمادگی بدنی خودرا حفظ کنم تا ببینم برنامه فدراسیون دوچرخه سواری چیست؟
محمدی در آخر با انتقاد نسبت به عدم دریافت جوایز خود از مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ مالزی، اظهار داشت: با توجه به این که در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شدم و در آن زمان جوایز مدال آوران توسط وزارت ورزش و جوانان پرداخت شد، متاسفانه اسم من به دلیلهای نامعلومی توسط فدراسیون جانبازان و معلولان رد نشده بود، از آن زمان تا الان برای دریافت پاداش مدال آوری خود قضیه را مرتب پیگیری می کنم، اما تا امروز نتیجه بخش نبوده است.
منبع:

1399/09/11
23:05:51
5.0 از 5
1204
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد