انجمن گلف NCGU
شعبانی بهار :

بابت پرونده شكایت ضد تیروكمان با فدراسیون جهانی هماهنگ بودیم

بابت پرونده شكایت ضد تیروكمان با فدراسیون جهانی هماهنگ بودیم

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون تیروكمان با اشاره به اینكه این فدراسیون به خاطر پرونده شكایت متحمل خسارت های زیادی شد، اظهار داشت: برای رسیدگی و نتیجه گیری در آن با فدراسیون جهانی در تعامل كامل بودیم.غلامرضا شعبانی بهار در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به رأی دادگاه عالی ورزش(CAS) در ارتباط با پرونده شکایت کریم صفایی که با رد ادعا و استدلال های وی همراه بود، اظهار داشت: بابت این پرونده و رسیدگی متحمل خسارت های مالی شدیم ضمن اینکه انرژی و زمان زیادی را هم صرف آن کردیم.
وی که دو سال و نیم از ریاستش در فدراسیون تیروکمان می گذرد با اشاره به اینکه طی این مدت درگیر این پرونده شکایت بوده است، تصریح کرد: به خاطر این پرونده و رسیدگی به آن به صورت مداوم با دادگاه عالی ورزش در ارتباط بودیم. البته این ارتباط به معنای رایزنی برای نتیجه گیری نبود چونکه اصولاً CAS اجازه چنین کاری را نمی دهد. ارتباط ما فقط بابت تبادل اطلاعات بود که بعضاً روزانه در چند مرحله انجام می شد.
رئیس فدراسیون تیروکمان افزود: طی مدتی زمانی که دادگاه عالی ورزش به پرونده شکایت که ضد تیروکمان ایران رسیدگی می کرد در چارچوب ایمیل پرسش های متفاوتی را مطرح می کرد که ما موظف به پاسخگویی بودیم. در این زمان بیشتر از ۱۰۰ ایمیل از CAS داشتیم. پاسخ به این ایمیل ها در کنار انجام دیگر اقدامات و ارتباطی که باید با فدراسیون جهانی حفظ می کردیم، زمان زیادی را از ما گرفت.
شعبانی بهار تصریح کرد: تنها کاری که در ارتباط با پرونده شکایت آقای صفایی و برای برقراری ارتباط با CAS منعی برای آن نداشتیم، جذب وکیل بین المللی بود که انجام داده بودیم. بابت این مساله هم هزینه هایی را متحمل شدیم.
وی با تکیه بر ارتباط تنگاتنگ فدراسیون تیروکمان ایران و فدراسیون جهانی این رشته در ارتباط با پرونده شکایت موردنظر اظهار داشت: شکایت آقای کریم صفایی از هر دو فدراسیون بود. از همین جهت تعامل و همفکری زیادی با یکدیگر داشتیم تا بتوانیم هماهنگ با یکدیگر پیش برویم و از ظرفیت های اطلاعاتی یکدیگر در مورد این پرونده استفاده نماییم.
رئیس فدراسیون تیروکمان در مورد هزینه های پرونده شکایت رئیس پیشین این فدراسیون و اینکه دادگاه عالی ورزش در رأی نهایی خود وی (کریم صفایی) را محکوم به پرداخت ۲۵۰۰ فرانک سوئیس به فدراسیون جهانی و فدراسیون ایران کرده است، خاطرنشان کرد: البته این مبلغ خیلی هم زیاد نیست. به هر حال ما بابت این پرونده و درگیری با آن هزینه های داخلی زیادی داشتیم مانند جذب وکیل و از این حیث متحمل خسارت های مالی شدیم.
وی در این رابطه اضافه کرد: البته هزینه های مالی خیلی مهم نیست. مهم تر از این خسارت، وقت و انرژی زیادی بود که از مجموعه تیروکمان ایران به خاطر پرونده شکایت گرفته شد. این شکایت به خاطر ریاست آقای شجاعی شروع شد و نسبت به انتخاباتی که من در آن صاحب رأی شدم هم ادامه پیدا کرد. با مشخص شدن نتیجه رأی، وقت و انرژی زیادی که تا به امروز صرف این کار می کردیم آزاد می شود تا از آن برای دیگر امور استفاده نماییم.


منبع:

1399/09/10
16:32:56
5.0 از 5
1089
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد