انجمن گلف NCGU
سرمربی تپانچه:

هنوز المپین ها حقوقی نگرفته اند

هنوز المپین ها حقوقی نگرفته اند

به گزارش انجمن گلف احمد نجفی اظهار داشت: باتوجه به اعمال محدودیت ها تمرینات تیم ملی تپانچه هم تعطیل شده و تیراندازان از خانه تمرین می كنند.


سرمربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا، درباب ادامه تمرینات تیم ملی اظهار نمود: فعلا که در این دو هفته تعطیل هستیم و تیراندازان در خانه تمریناتشان را دنبال می کنند. معین نیست که چه زمانی تمرینات را از سر خواهیم گرفت باید مجموعه باز باشد. امیدواریم در این دو هفته شرایط کمی بهتر شود تا ورزشکاران بتوانند حداقل همان سه روز را برای تمرینات بیایند.

نجفی اظهار داشت: به ملی پوشان برنامه داده ایم و هر روز در خانه تمرین می کنند و بعد عملکردشان را به ما گزارش می دهند. اگر اشکال و ایرادی هم داشته باشند به آنها گوشزد می نماییم.
سرمربی تیم ملی تپانچه در ادامه درباب حقوقی که فدراسیون قرار بود برای ملی پوشان از آبان واریز نماید اظهار داشت: پیگیر هستیم ولی هنوز پرداخت نشده است. مسئول مالی فدراسیون عوض شده است و احیانا این ماه به حساب آنها واریز شود. تنها برای دو المپین که در اردوی تیم ملی هستند مقرر است این حقوق واریز شود و برای رزرو ها مبلغی پرداخت نمی گردد.
ایشان سپس درباب مسابقه بین المللی آنلاینی که قرار بود در آذر به میزبانی مصر اجرا شود اظهار داشت: فعلا کنسل شده است. برگزارکننده مسابقات فعلا آنرا لغو کرده است و دیگر هم اکنون مسابقه دیگری هم برنامه ریزی نشده است و باید منتظر باشیم کمی وضعیت بهتر شود.
منبع:

1399/09/04
15:16:40
5.0 از 5
1276
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد