انجمن گلف NCGU

فوتبالیست های ناشنوا به دنبال قهرمانی در انتخابی المپیك

فوتبالیست های ناشنوا به دنبال قهرمانی در انتخابی المپیك

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان اظهار داشت: فوتبالیست های ناشنوا علاوه بر كسب سهمیه به دنبال قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیك هستند.


محمدحسین ضیایی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت این تیم برای کسب سهمیه در انتخابی المپیک ناشنوایان در مالزی اظهار نمود: جهت شرکت در مسابقات انتخابی المپیک، ۴ مرحله اردوی آماده سازی برای فوتبالیست های ناشنوا از آذر پیشبینی کردیم که برای برگزاری اردوها منتظر هماهنگی فدراسیون هستیم تا زمان و مکان برگزاری اردو را به ما اعلام کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان کافی برای آماده سازی تیم تا اسفند پیش از برگزاری رقابت های انتخابی المپیک وجود دارد یا خیر؟ اضافه کرد: اگر برپایه برنامه ای که برای آماده سازی تیم به فدراسیون ارائه کردیم کارها پیش برود زمان برای آماده سازی تیم کافی است، فوتبال ناشنوایان یکی از تیم های مطرح در آسیاست و با یک برنامه ریزی اصولی و درست علاوه بر کسب سهمیه می توانیم قهرمان آسیا هم شویم.
ضیایی اضافه کرد: با عنایت به این که فوتبال ناشنوایان مدت یکسال است که هیچ اردویی نداشته و در جریان وضعیت آمادگی بدنی و فنی بازیکنان نیستیم، تلاش بر این است که در نخستین اردو با انجام تست های آمادگی جسمانی، میزان آمادگی بازیکنان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهیم و در اردوهای بعدی آنها را از نظر تکنیک، تاکتیک و مهارت های روانی برای انتخابی المپیک آماده نماییم.
ضیایی در انتها اظهار داشت: امیدوارم فدراسیون امکانات لازم از نظر زمین تمرینی در اختیار بازیکنان فوتبال قرار دهد تا بتوانیم تیم را در شرایط بهتری برای مسابقات انتخابی المپیک ناشنوایان آماده نماییم.1399/09/03
14:03:08
5.0 از 5
1159
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد