انجمن گلف NCGU
سلطانی فر:

مردم با خیال راحت سهام استقلال و پرسپولیس را بخرند

مردم با خیال راحت سهام استقلال و پرسپولیس را بخرند

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: دولت نقش ارشادی و حمایتی خویش را بتدریج تا خودكفایی كامل اقتصادی استقلال و پرسپولیس می كاهد. ورود دو باشگاه به فرابورس بهترین اتفاق ممكن تاریخ سرخابی ها بود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در جلسه هم اندیشی با گروهی از صاحب نظران اقتصادی اظهار داشت: در سطوح مختلف، نظر و آرای نخبگان کشور را برای طی مسیر روشن و مطمئن واگذاری استقلال و پرسپولیس شنیده ام و تلاش می نماییم بدون فوت وقت این مسیر را طی نماییم.
وی در دیدار با تعدادی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه اجماع خوبی بین صاحب نظران اقتصادی و ورزشی و مدیران کشور و دولت برای ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به فرابورس و آغاز روند جدی خصوصی سازی دو باشگاه وجود دارد.
سلطانی فر با اشاره به تلاشهای سه ساله خود برای زمینه سازی واگذاری استقلال و پرسپولیس اشاره کرد: خوشبختانه هم رئیس جمهور و هیات وزیران و هم قاطبه مردم، ورزشکاران و قهرمانان با این اتفاق بزرگ و تاریخی ورزش ایران موافق و همگام هستند.
وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به ریسک واگذاری استقلال و پرسپولیس و آینده این دو تیم اظهار داشت: پس از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دولت و وزارت ورزش و جوانان دخالت در اداره دو تیم ندارد و عموما به صورت ارشادی با تشویق سرمایه گذاران حمایت خویش را برای پایدار شدن روند خصوصی سازی دو تیم به صورت مشروط و موقت ادامه می دهد و به تدریج و با زمان بندی مناسب این حمایت ها کاهش پیدا می کند تا دو باشگاه کاملا به خود متکی شوند و با همین نگاه معتقدم مردم با خیال راحت به سراغ خرید سهام استقلال و پرسپولیس بروند.
وزیر ورزش و جوانان اظهار نمود: تصمیمی مهم و ماندگار در تاریخ این دو باشگاه به مرحله اجرا نزدیک می شود و بطور قطع این سیاست گذاری به نفع مردم، کشور، ورزش و هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در سطوح ملی و بین المللی است و نشانه آن هم رضایت مندی هواداران و سبک شدن بار دولت از مسیر واگذار کردن وظایف اجرایی به بخش خصوصی است.
سلطانی فر افزود: در سطوح مختلف، نظر و آرای نخبگان کشور را برای طی مسیر روشن و مطمئن واگذاری استقلال و پرسپولیس شنیده ام و تلاش می نماییم بدون فوت وقت این مسیر را طی نماییم.
او در آخر با قدردانی مجدد از جمع متخصصان اقتصادی و صاحب نظران دانشگاهی که در این زمان در کنار دولت و وزارت ورزش و جوانان بودند، اظهار داشت: بطور قطع با کمک شما فرآیند اصلاح سیاست ها و برنامه ریزی برای عرضه خدمات بهتر و بالا رفتن کیفیت آن به جامعه بزرگ ورزش سریع تر امکان پذیر شد.
منبع:

1399/08/29
12:21:52
5.0 از 5
1514
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد