انجمن گلف NCGU
صدقی:

فدراسیون جهانی اسكیت تجیهزات در اختیار ایران قرار می دهد

فدراسیون جهانی اسكیت تجیهزات در اختیار ایران قرار می دهد

رئیس انجمن اسكیت هاكی اظهار داشت: باتوجه به پتانسیل ویژه ایران در رده سنی نوجوانان، قرار شد فدراسیون جهانی در جهت توسعه این رشته در كشور، تجهیزاتی را در اختیار ایران قرار دهد.به گزارش انجمن گلف به نقل از فدراسیون اسکیت، کاوه صدقی رئیس انجمن اسکیت هاکی کشور درباب برگزاری جلسه آنلاین با «اندی اکر» مدیر آسیایی هاکی روی یخ در فدراسیون جهانی اظهار نمود: یکی از مهمترین موضوعاتی در این نشست عنوان شد، برگزاری مسابقات هاکی روی یخ آقایان در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در سنگاپور بود که باتوجه به مدیریت خوب سنگاپور در مقابله با کرونا، برگزاری این دوره از مسابقات فعلاً قطعی خواهد بود.
وی اضافه کرد: طبق اعلام فدراسیون جهانی هاکی روی یخ، کلیه هزینه های این مسابقات شامل اسکان، تغذیه و ترانسپورت داخلی بر عهده فدراسیون جهانی خواهد بود که همین مسأله بار مالی بسیار زیادی را از روی دوش فدراسیون و انجمن بر خواهد داشت و دغدغه ما فقط تامین هزینه بلیط هواپیما است.
صدقی درباب برگزاری اردوهای آمادگی و انتخابی افزود: انشا الله بتوانیم هرچه سریعتر اردوها را به صورت متمرکز برگزار نماییم که البته بستگی به شرایط کرونا در کشور دارد.
وی در ادامه به برگزاری مسابقات هاکی روی یخ بانوان هم اشاره نمود و اظهار داشت: مسابقات بانوان که مقرر است به میزبانی کشور فیلیپین اجرا شود با همان شرایط برگزاری در بخش آقایان به لحاظ مالی خواهد بود که باتوجه به شرایط کرونا در این کشور ممکنست تاریخ مسابقات تغییر نماید که تاریخ قطعی در بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد.
رئیس انجمن اسکیت هاکی اظهار نمود: بعد از معرفی ورزشکاران سازمان یافته به فدراسیون جهانی، کلیه ورزشکاران معرفی شده به جز ۲۲ ورزشکار که دارای دو ملیت هستند یا در کشورهای دیگر زندگی می کنند، از لحاظ حقوقی شرایط شرکت در مسابقات را دارند که در صورت ارائه مدارک مورد تأیید فدراسیون جهانی از طرف این ۲۲ ورزشکار ما می توانیم از آنان در مسابقات استفاده نمائیم.
صدقی درباب تعداد نفرات اعزامی اظهار داشت: بعد از برگزاری اردوهای آمادگی و انتخابی، تعداد ۲۰ بازیکن در بخش آقایان و ۲۰ بازیکن در بخش بانوان به مسابقات اعزام خواهند شد.
صدقی در آخر اضافه کرد: صحبت هایی هم درباب کمبود تجهیزات در کشور با «اندی اکر» شد که باتوجه به پتانسیل ویژه ایران در رده سنی نوجوانان، قرار شد فدراسیون جهانی در جهت توسعه این رشته در کشور، تجهیزاتی را در اختیار ایران قرار دهد تا جهت شناسایی ورزشکاران مستعد در این رده سنی، اردویی در کشور برگزار نماییم که این اردو در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ و بعد از دریافت تجهیزات خواهد بود.

1399/08/27
13:12:53
5.0 از 5
1293
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد