انجمن گلف NCGU
احتمال تغییر در رشته های انفرادی؛

اعزام ۴۹ ورزشكار مرد و ۱۱ ورزشكار زن به بازی های ساحلی آسیا

اعزام ۴۹ ورزشكار مرد و ۱۱ ورزشكار زن به بازی های ساحلی آسیا

انجمن گلف: كاروان ورزش ایران برای حضور در بازی های ساحلی آسیا متشكل از 60 ورزشكار خواهد بود؛ البته باتوجه به نامشخص بودن وضعیت رشته های انفرادی احتمال تغییر این تعداد افراد وجود دارد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، زمان مقرر و جدید شورای المپیک آسیا برای بازی های ساحلی آسیا حکایت از برگزاری این بازی ها در بازه زمانی ۲ تا ۱۰ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ تا ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۰) به میزبانی ساینا چین دارد.
ایران همچون کشورهایی است که به این دوره از بازی ها کاروان اعزامی خواهد داشت. البته از مجموع رشته های مصوب برای برگزاری در بازی های ساحلی آسیا، ایران از ۹ فدراسیون نماینده اعزامی خواهد داشت. این ورزشکاران در ۹ رشته مردان و ۳ رشته بانوان - با احتساب اضافه شدن دوومیدانی- به ساینا اعزام می شوند.
فوتبال، والیبال، هندبال، کبدی، کشتی، دوومیدانی، شنا، واترپلو، سنگنوردی در بخش مردان همراه با بسکتبال سه نفره، کبدی و دوومیدانی بانوان رشته هایی هستند که ترکیب کاروان ایران را می سازند.
مسئولان کمیته ملی المپیک نام نویسی اولیه برای اعزام این کاروان به چین را انجام داده اند. طبق پیش بینی صورت گرفته ترکیب نهایی کاروان بازی های ساحلی با حدود ۶۰ ورزشکار بسته خواهد شد. این تعداد ورزشکار شامل ۴۹ ورزشکار مرد و ۱۱ ورزشکار زن است.
ترکیب تعداد ورزشکاران در رشته های تیمی مانند فوتبال (۱۲ نفر)، هندبال (۱۰ نفر)، کبدی (۶ نفر)، والیبال و بسکتبال (۴ نفر) مشخص است اما احتمال تغییر در ترکیب رشته های انفرادی بعید نیست.
به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، قبل از این قرار بود بازی های ساحلی آسیا نوامبر تا ۶ دسامبر سال جاری میلادی (۸ تا ۱۵ آذرماه) اجرا شود اما شیوع و گستردگی کرونا موجب تعویق چهار ماه این بازی ها شد.
پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک مسئولیت سرپرستی کاروان اعزامی به این بازی ها را بر عهده دارد.


منبع:

1399/08/26
21:23:49
5.0 از 5
1239
تگهای خبر: المپیك , بازی , بسكتبال , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد