انجمن گلف NCGU

اطمینان باخ و نخست وزیر ژاپن از برگزاری المپیك در سال 2021

اطمینان باخ و نخست وزیر ژاپن از برگزاری المپیك در سال 2021

رئیس كمیته بین المللی المپیك بعد از دیدار با نخست وزیر ژاپن اعلام نمود كه بازی های المپیك با وجودویروس كرونا حتما سال آینده برگزار می گردد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از Kyodo news، توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی به توکیو میزبان برگزاری بازی های المپیک سفر کرده است دیداری با یوشیهیده سوگا، نخست وزیر ژاپن داشت. در این دیدار دو طرف توافق کردند که با وجود ویروس کرونا، بازی های المپیک توکیو طبق برنامه ریزی تابستان سال آینده برگزار گردد.
بعد از جلسه، باخ به خبرنگاران اظهار داشت که اطمینان دارد تماشاگران می توانند برای تماشای المپیک بیایند. هم چنین IOC وعده داد اگر تا آن زمان واکسن در دسترس باشد، ورزشکاران را واکسینه می کند.
باخ اظهار داشت: ما کاملاً عزم راسخ و اطمینان داریم تا بازی های المپیک توکیو ۲۰۲۰ و بازی های پارالمپیک را سال آینده برگزار نماییم.
سوگا هم بعد از جلسه به خبرنگاران اظهار داشت: من توضیح دادم که ما در مورد حضور تماشاگران در حال بررسی های مختلف هستیم و با آقای باخ توافق کردیم که برای برگزاری یک المپیک امن، از نزدیک با هم کار نماییم.
باخ در ادامه برنامه سفر خود به توکیو که برای اولین بار پس از شیوع کرونا انجام گرفت، با رئیس کمیته برگزاری بازی های توکیو، یوشیرو موری و فرماندار توکیو، یوریکو کویکه دیدار خواهد نمود. باخ و موری در اواخر روز یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک برگزار می کنند.
روز سه شنبه، باخ مقرر است از دهکده ورزشکاران و استادیوم ملی توکیو دیدن کند. این استادیوم که در نوامبر ۲۰۱۹ تکمیل شده است، برای مسابقات دوومیدانی و فوتبال در طول بازی های توکیو و هم چنین مراسم افتتاحیه و اختتامیه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
منبع:

1399/08/26
15:42:27
5.0 از 5
1471
تگهای خبر: استادیوم , المپیك , بازی , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد