انجمن گلف NCGU
از سیبل اختصاصی تا ضدعفونی مرتب؛

آنچه مانع ابتلای كمانداران ملی پوش به كرونا شده است

آنچه مانع ابتلای كمانداران ملی پوش به كرونا شده است

به گزارش انجمن گلف ملی پوشان تیروكمان در حالی سومین مرحله اردوی آماده سازی را پشت سر می گذارند كه در جریان تمرینات برگزار شده یك مورد مبتلا شدن به ویروس كرونا هم گزارش نشده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، فدراسیون تیروکمان با کسب مجوز لازم از ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، برگزاری اردوی آماده سازی تیم های ملی این رشته در هر دو بخش ریکرو و کامپوند مردان و بانوان را از سر گرفت.
اردونشینان این تیم پس از برگزاری دو مرحله اردو در قزوین و کیش، از هفته گذشته هم دور جدید تمرینات شان را در تهران از سر گرفتند.
جلسات تمرینی کمانداران در حالی بدون وقفه و طبق برنامه مورد پیگیری قرار|گرفت که هیچیک از آنها در جریان اردو مبتلا به کرونا نشده اند. دلیل این مورد هم تمهیدات سفت و سختی است که از سوی فدراسیون در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته شده است.
امید نجاری مدیر تیم های ملی تیروکمان در گفتگو با خبرنگار مهر در این حوزه اظهار داشت: شرط ورود افراد به اردو منفی بودن نتیجه تست PCR است که توسط فدراسیون از تک تک نفرات دعوت گرفته می شود و نتیجه آن به صورت اورژانسی ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت اعلام می شود.
وی افزود: نفرات دعوت شده از شهرستان در طول برگزاری اردو اجازه خروج از محل را ندارند. نفرات دعوت شده از تهران هم به غیر از محل تمرین و سکونت در جای دیگری تردد ندارند که در معرض مبتلا شدن قرار بگیرند. در محل اردو هم تمام تمهیدات لازم در نظر گرفته می شود تا احتمال آلوده شدن ورزشکاران به ویروس به حداقل ممکن برسد. تمام محل ها ضدعفونی می شوند. هر روز تب و میزان اکسیژن نفرات اندازه گیری می شود. هر یک از کمانداران روی یک سیبل کار می کنند و به صورت مدام هم از ماسک استفاده می شود.
مدیر تیم های ملی تیروکمان تصریح کرد: با رعایت این پروتکل ها احتمال انتقال ویروس کرونا در محل اردو را به کمترین حد ممکن رسانده ایم تا از این حیث مانعی برای پیگیری اردوها ایجاد نشود. سال جاری تیم های ملی ریکرو و کامپوند اعزامی ندارند اما از اردیبهشت ماه آینده رویدادهای مصوب در تقویم ۲۰۲۱ فدراسیون جهانی شروع می شود و ایران هم باید در آنها شرکت داشته باشند. بنابراین لازم است که طی ماههای آینده اردوهای متوالی داشته باشیم.
نجاری همینطور در مورد محل برگزاری اردوی کمانداران برای مراحل آتی اظهار داشت: برای برگزاری تمرین و اردو در سایت آزادی دغدغه ای نداریم جز سرد شدن هوا؛ بنابراین در نظر داریم دور جدید تمرینات را از اول آذرماه در قشم برگزار نماییم. رایزنی های لازم را هم داشته ایم تا بتوانیم در این جزیره که شرایط جوی مناسب تری برای تمرین کمانداران دارد، اردو داشته باشیم.


منبع:

1399/08/21
22:31:25
5.0 از 5
1325
تگهای خبر: تمرین , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد