انجمن گلف NCGU

جدید ترین رنكینگ فدراسیون جهانی شطرنج

جدید ترین رنكینگ فدراسیون جهانی شطرنج

به گزارش انجمن گلف رنكنیگ فدراسیون جهانی شطرنج در ماه نوامبر اعلام گردید.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در جدیدترین رده بندی بازیکنان شطرنج که توسط فدراسیون جهانی در ماه نوامبر اعلام گردید مگنوس کارلسن همچنان با ریتینگ کلاسیک ۲۸۶۲ در رده نخست جهان قرار دارد. فابیانو کاروآنا آمریکایی و دینگ لیرن چینی هر کدام به ترتیب با ریتینگ ۲۸۲۳ و ۲۷۹۱ در رده های دوم سوم جهان ایستاده اند.
علیرضا فیروزجا نابغه ایرانی شطرنج جهان هم با ریتینگ ۲۷۴۹ در رده ۱۸ بهترین بازیکنان شطرنج قرار گرفته است. طبق فهرست اعلامی، پرهام مقصودلو نفر اول شطرنج ایران باریتینگ ۲۶۷۶ در رده ۶۲ قرار گرفت.
در بخش بانوان جهان سارا خادم الشریعه با ریتینگ ۲۴۹۴، مشترکا با حریف روسی در رده ۱۴ جهان قرار دارد. همینطور هویفان با ریتینگ ۲۶۵۸ همچنان در رده نخست بهترین شطرنج بازان جهان ایستاده است.
فدراسوین شطرنج ایران با جدایی علیرضا فیروزجا همچنان با هشت رده سقوط، در رده ۲۸ بهترین فدراسیون های جهان قرار دارد.
در ایران پرهام مقصودلو، محمد امین طباطبایی و پویا آیدنی به ترتیب نفرات اول تا سوم بهترین های شطرنج ایران هستند. همینطور سارا سادات خادم الشریعه همچنان بانوی شماره یک شطرنج ایران به حساب می آید و آتوسا پورکاشیان و میتراحجازی پور در رده های دوم تا سوم قرار گرفته اند.

منبع:

1399/08/20
11:59:49
5.0 از 5
1292
تگهای خبر: بازی , بازیكن , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد