انجمن گلف NCGU
رئیس فدراسیون دوومیدانی:

دنبال راضی نگه داشتن یك نفر نیستیم

دنبال راضی نگه داشتن یك نفر نیستیم

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون دوومیدانی می گوید اولویت اصلی فدراسیون در چهار سال آینده توجه به رده های پایه است.هاشم صیامی، در مورد برنامه فدراسیون برای ورزشکاران المپیکی و کسانی که شانس کسب سهمیه دارند، به ایسنا اظهار داشت: نفرات سازمان تیم های ملی و کمیته های مختلف فدراسیون را این هفته با برخی از کارشناسان و پیشکسوتان زبده کشور تشکیل می دهیم و آنها برنامه آماده سازی ورزشکاران را مورد نقد و بررسی قرار می دهند. این برنامه ها در سازمان تیم های ملی مطرح می شود تا در صورت تایید اقدامات اجرایی آنرا انجام دهیم.

او در ادامه اضافه کرد: حدادی پیش از شروع تمریناتش به عمل جراحی نیاز داشت و بعد از دوران نقاهت کار خویش را برای المپیک شروع می کند. آقای تفتیان هم آغاز کرده است و برنامه هایی دارد که تلاش می نماییم در حد وسع و توان به او کمک نماییم. از سوی دیگر اردوی مهدی پیرجهان در شهر تبریز در حال پیگیری است و با مربی وی در ارتباط هستیم. این ورزشکار به دنبال برگزاری یک اردو در منطقه گرمسیر است و تلاش می نماییم شرایط را فراهم نماییم که در یک شهر جنوبی یا کیش تمرین کند. ورزشکاران دیگر هم تمرینات خویش را آغاز کرده اند. با عنایت به انتشار کرونا ترجیح ما پیگیری انفرادی تمرینات است. البته در صورت فراهم بودن شرایط اردوهای متمرکز و تیمی را برگزار می نماییم و ورزشکاران در مسابقات باکیفیت داخلی و خارجی محک می زنیم تا آماده شوند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی به ضرورت توجه به همه ورزشکاران اشاره و بیان نمود: دنبال راضی نگه داشتن یک نفر نیستیم بلکه باید همه را راضی نماییم. رسانه ها هم نباید فقط به ۲_۳ ورزشکار بپردازند و ما را با چند ورزشکار بینند چون جامعه دوومیدانی بسیار بزرگ است و ۲۴ ماده در بخش زنان و مردان داریم. بر این اساس اولویت اصلی ما در این دوره توجه به رده های پایه است، ضمن اینکه به ورزشکاران بزرگسال هم توجه می نماییم چون زمانی موفق می شویم که به رده های پایه بیشتر دقت کنیم تا در حوزه قهرمانی پویایی ایجاد شود، ازاین رو نه به احسان حدادی بلکه باید به همه جامعه دوومیدانی بپردازیم.

صیامی در مورد تعیین تکلیف پست های فدراسیون اظهار داشت: با عجله کار نمی نماییم و تصمیمات ما باید با دقت نظر گرفته شود تا خطا نکنیم. هر کسی که توان کمک به دوومیدانی را دارد باید این کار را انجام بدهد، حتی اگر منتقد من باشم. مهم این است که رابطه خوبی با این رشته داشته باشد اما فعلا نیروهایی که از قبل بوده اند، همچنان مشغول به کار هستند.


منبع:

1399/08/19
23:36:05
5.0 از 5
1169
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد