انجمن گلف NCGU

بلاتكلیفی ورزشی 89 شهرستان در هفته جاری!

بلاتكلیفی ورزشی 89 شهرستان در هفته جاری!

انجمن گلف: تكلیف 89 شهرستان كه هفته گذشته با محدودیت و تعطیلی در بخش هایی از ورزش خود مواجه گشتند، در هفته جاری مشخص نشد!


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی نیز در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار تعیین شده اند.
آذرشهر، جلفا، چاراویماق، عجب شیر، مراغه و مرند از استان آذربایجان شرقی، شهرستان های پیرانشهر، ماکو و مهاباد از استان آذربایجان غربی، شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد از استان اصفهان و شهرستان های ایوان و دره شهر از استان ایلام، شهرستان های دماوند و ورامین از استان تهران، درگز از استان خراسان رضوی، مسجد سلیمان از استان خوزستان، خرمدره از استان زنجان، شاهرود از استان سمنان، استهبان از استان فارس، بانه و بیجار از استان کردستان، بافت، بردسیر، رفسنجان از استان کرمان، اسلام آباد غرب، پاوه و گیلان غرب از استان کرمانشاه، گچساران از استان کهگیلویه و بویراحمد، الیگودرز، پلدختر، دورود و کوهدشت از استان لرستان، دلیجان از استان مرکزی، تویسرکان، رزن و نهاوند از استان همدان، ابرکوه، خاتم و مهریز از استان یزد ۴۳ شهرستانی بودند که در فاز اول مشمول محدودیت در گروه های شغلی دو، سه و چهار شدند.

در ادامه نیز هفته گذشته مقررات سخت گیرانه ای در ۴۶ شهرستان جدید به ۴۳ شهرستان قبلی افزوده شد که در گروه های شغلی دو، سه و چهار بود و طبق آن در استان آذربایجان شرقی شهرستان های اهر، بناب، شبستر و میانه. در آذربایجان غربی اشنویه، بوکان، تکاب، خوی، سلماس و نقده. در استان اصفهان، کاشان، شهرضا و مبارکه. در استان اردبیل، مشکین شهر. در استان البرز، نظرآباد. در خراسان جنوبی، شهرستان های بیرجند، طبس و قائنات. در استان خراسان رضوی، تربت حیدریه، سبزوار، نیشابور، کاشمر و گناباد. در استان خراسان شمالی، اسفراین. در استان سمنان، شهرستان های دامغان، و گرمسار. در استان فارس، شهرستان ممسنی. در استان کردستان شهرستان های سقز، سنندج، کامیاران و مریوان. در استان کرمان شهرستان زرند و شهربابک. در کرمانشاه شهرستان های جوانرود، سرپل ذهاب و کنگاور. در لرستان، شهرستان دلفان. در استان مازنداران، شهرستان رامسر. در استان مرکزی شهرستان خمین. در همدان شهرستان های اسدآباد و کبودرآهنگ و در استان یزد، شهرستان های بافق و میبد مشمول محدودیت ورزشی شدند تا اینگونه تعداد شهرستان هایی که هفته گذشته مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی آنها در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار تعطیل شد به ۸۹ مورد برسد.
هفته گذشته بود که بنابر اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت و تعطیلی در قسمتی از ورزش ۸۹ شهرستان کشور تا اختتام هفته گذشته اعمال شد اما در مورد هفته جاری تکلیف فعالیت مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی ۸۹ شهرستان کشور مشخص نشده است!
منبع:

1399/08/17
13:56:23
5.0 از 5
1526
تگهای خبر: باشگاه , تمرین , سفر , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد