انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

هیچ موفقیتی اتفاقی به دست نمی آید

هیچ موفقیتی اتفاقی به دست نمی آید

به گزارش انجمن گلف جلسه رونمایی از طرح هویت سازی فدراسیون اسكیت (یكسان سازی سربرگ ها و لوگوهای هیاتهای اسكیت استانی) امروز با حضور مهدی علینژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون و چند تن از اعضای فدراسیون اسكیت در دفتر معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانات، مهدی علی نژاد در این نشست با تشکر از تلاشهای فدراسیون اسکیت اظهار نمود: رشته اسکیت به کار تکنیکال احتیاج دارد به جهت اینکه جایگاه مناسب تری در آسیا و جهان پیدا کند.
وی افزود: باید از ظرفیت همه استان ها به خصوص استان های کم برخوردار استفاده گردد که بتوانیم شاهد رشد و ارتقای رشته های اسکیتی باشیم، چونکه استان های کم برخوردار نشان دادند در بعضی از رشته ها توانایی بالایی دارند و موفقیت های قابل ملاحظه ای به دست آوردند.
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با اشاره به طرح یکسان سازی لوگوها و سربرگ های فدراسیون اسکیت اظهار داشت: شاید تا پیش از این به این مورد کمتر توجه شده است ولی باید از برندسازی فدراسیون کسب درآمد شود همانطور که در همه دنیا این کار انجام می شود.
وی تصریح کرد: اتفاق بسیار خوبی است که استانداردهای لازم را در شکل محتوایی به کار بگیریم. اساسا هیچ موفقیتی اتفاقی به دست نمی آید و باید با برنامه کارها را به جلو ببریم. خوشبختانه فدراسیون اسکیت از تیم جوان و خوش فکری بهره می گیرد و همین ها سبب می شود با استقاده از میان برها خیلی زود به موفقیت برسند.
علی نژاد در انتها اضافه کرد: رشته های اسکیتی می توانند در چند سال آینده به پیشرفت و رشد قابل توجهی دست یابند و وزارت ورزش هم در این بین حمایت لازم را خواهد داشت. هدف را باید به روی بازی های آسیایی ۲۰۲۲ تنظیم نماییم و همینطور برنامه ویژه ای برای رشته اسکیت بورد داشته باشیم چون المپیکی است.1399/08/15
23:53:03
5.0 از 5
1333
تگهای خبر: المپیك , بازی , برند , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد