انجمن گلف NCGU
در مجمع فدراسیون دوومیدانی صورت گرفت؛

ورود به پرداخت حقوق مربی احسان حدادی بدون امضای قرارداد

ورود به پرداخت حقوق مربی احسان حدادی بدون امضای قرارداد

انجمن گلف: مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوومیدانی بامداد امروز با ریاست مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان اجرا شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، مجمع عمومی و سالیانه سال های ۹۷-۹۸ فدراسیون دوومیدانی ایران از ساعت ۱۰ بامداد امروز با ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش اجرا شد.
این اولین مجمع عمومی بعد از انتخاب هاشم صیامی بعنوان رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی است.
عدم پرداخت مالیات کارمندان فدراسیون دوومیدانی و بحث پرداخت حقوق به مربی احسان حدادی از مهمترین مسایل مالی مطرح شده در مجمع عمومی بود.
طبق اعلام حسابرس قرارداد «مک ویلکینز» مربی حدادی به امضا نرسیده، اما این مساله در هیات رئیسه فدراسیون تصویب شده و فدراسیون به این مربی حقوق پرداخت کرده است.
علی نژاد: استعداد زیاد است اما سهم مدال هایمان کم است
مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش در مجمع سالیانه این رشته اظهار داشت: تنوع و جذابیت دوومیدانی بر هیچکس پوشیده نیست و همه می دانیم که این رشته می تواند چه اهمیتی برای ورزش کشور داشته باشد.
وی اضافه کرد: در دوومیدانی سال های خوب و بدی را سپری کرده ایم که این فراز و نشیب ها گاهی نگران کننده است. این مساله نشان میدهد که فعلاً به توسعه پایدار در این رشته نرسیده ایم و با دنیا فاصله داریم. امیدوارم با کارهای آقای صیامی در این چهار سال جمعیت دوومیدانی کشور بیشتر شود.
وی افزود: دوومیدانی اگر در ورزش قهرمانی به جایگاه واقعی خود برسد می تواند در میادین بزرگ مثل بازی های آسیایی در سبد مدالی ما تاثیر زیادی داشته باشد. ما استعدادهای زیادی در کشور داریم اما سهم ایران از مدال ها در چنین میادینی بسیار اندک است. ان شاءالله دست به دست هم دوومیدانی را به روزهای خوبی برسانیم.


منبع:

1399/08/15
12:48:49
5.0 از 5
1538
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد