انجمن گلف NCGU
تیشه گران خبر داد:

اعزام تیم فوتبال ناشنوایان به انتخابی المپیك

اعزام تیم فوتبال ناشنوایان به انتخابی المپیك

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون ناشنوایان از برگزاری مسابقات انتخابی المپیك در رشته های بسكتبال و فوتبال از ۱۸ تا ۲۹ اسفند در مالزی اطلاع داد.


مهران تیشه گران در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طی نامه ای که از کنفدراسیون آسیا دریافت کردیم مسابقات انتخابی المپیک ناشنوایان در رشته های بسکتبال و فوتبال ۱۸ تا ۲۹ اسفند در مالزی برگزار می گردد که حضورمان در فوتبال قطعی است، اما در بسکتبال هنوز معلوم نیست شرکت نماییم یا خیر؟
وی اظهار داشت: در انتخابی المپیک از آن جا که در فوتبال، ۴ تیم برتر سهمیه را دریافت می کنند ما مشکلی برای دریافت سهمیه نداریم، اما در بسکتبال چون تنها به ۲ تیم از آسیا سهمیه تعلق پیدا می کند، وضعیت ما برای کسب سهمیه معلوم نیست و باید شرایط را ارزیابی نماییم و با نظر رئیس انجمن و کادر فنی تصمیم خواهیم گرفت که تیم بسکتبال را به انتخابی المپیک اعزام نماییم یا خیر؟
تیشه گران تصریح کرد: برای حضور در انتخابی المپیک باید زودتر مجوز برگزاری اردوی خویش را در هر دو رشته از ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش دریافت نماییم تا نسبت به برگزاری اردوها اقدامات لازم را انجام دهیم. البته تا آخر آبان فرصت داریم تا به کنفدراسیون آسیا جهت شرکت در انتخابی اعلام آمادگی نماییم.
او در آخر در مورد راه اندازی ووشوی ناشنوایان اضافه کرد: طی تفاهمنامه ای که با رئیس فدراسیون ووشو داشتیم قرار بر این شد که ابتدا در بحث ورزش همگانی این رشته پس از کرونا فعالیتهای خویش را شروع نماییم و سپس با بررسی وضعیت نسبت به تعداد علاقه مندان این رشته و حضور موفق در بخش همگانی با همکاری فدراسیون ووشو، کم کم در بخش قهرمانی هم ورود پیدا نماییم و با نامه نگاری با فدراسیون های آسیایی و جهانی شرایط حضور ورزشکاران ناشنوا در بازیهای آسیایی و جهانی را هم فراهم نماییم.
منبع:

1399/08/14
21:23:43
5.0 از 5
1288
تگهای خبر: المپیك , بازی , بسكتبال , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد