انجمن گلف NCGU
در مجمع سالیانه دوومیدانی مطرح شد

تاكید وزارت بر پرداخت مالیات تكلیفی

تاكید وزارت بر پرداخت مالیات تكلیفی

به گزارش انجمن گلف در جریان مجمع عمومی سالیانه فدراسیون دوومیدانی مشخص شد كه مالیات های تكلیفی سال های ۹۷-۹۸ پرداخت نشده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مجمع عمومی و سالیانه سال های ۹۷-۹۸ فدراسیون دوومیدانی ایران از ساعت ۱۰ بامداد امروز (دوشنبه) ۱۲ آبان ۱۳۹۸، با ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش، با حضور هاشم صیامی رئیس فدراسیون و کیکاووس سعیدی بعنوان نماینده کمیته ملی المپیک در سالن فارسی برگزار گردید.

این مجمع در حالی از ساعت ۱۰ شروع شد که با تصمیم مسؤلان برگزاری ۴۰ دقیقه ابتدایی این نشست بدون حضور خبرنگاران مورد پیگیری قرار|گرفت.

در ادامه این مجمع حسابرس مسئول عملکرد فدراسیون در زمینه مسائل مالی و مالیات ها را بررسی کرد که مشخص شد فدراسیون مالیات تکلیفی سال ۹۷ را از حقوق کارمندان خود کسر کرده اما آنها را پرداخت نکرده است که سبب واکنش رئیس مجمع شد.

علی نژاد در این مورد اظهار داشت: از آقای صیامی خواهش می کنم تا این مورد را هرچه سریع تر پیگیری و برطرف کنند چون مشکل ساز می شود. وزارت تلاش دارد فکری به حال مالیات عملکردی کند اما مالیات تکلیفی را فدراسیون هرچه سریع تر تعیین تکلیف کند.

او اضافه کرد: باید به بحث پولشویی دقت کرد چون بسیار مهم می باشد و از آقای مستجاب خواهش می کنم که در گزارش مجمع حتما بحث پرداخت مالیات های تکلیفی را ذکر کنند تا فدراسیون هم سریع تر آنها را برطرف کند.

یکی دیگر از بحث های مطرح شده توسط حسابرس که قابل توجه است، نحوه بستن قرارداد با مربی آمریکایی احسان حدادی بود. طبق گفته حسابرس این قرارداد توسط “مک ویلکینز” مربی حدادی به امضا نرسیده اما در هیات رئیسه فدراسیون تصویب شده و فدراسیون به این مربی حقوق پرداخت کرده است.منبع:

1399/08/13
13:08:43
5.0 از 5
1406
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد