انجمن گلف NCGU
شعبانی بهار:

زهرا نعمتی با مربی ایرانی در كسب سهمیه المپیك شركت می كند

زهرا نعمتی با مربی ایرانی در كسب سهمیه المپیك شركت می كند

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون تیروكمان اظهار داشت: بزودی زهرا نعمتی برای حضور موفق در مسابقات كسب سهمیه المپیك توكیو از وجود یك مربی ایرانی بهره مند خواهد شد.غلامرضا شعبانی بهار در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به این که به دنبال جذب یک مربی خارجی برای زهرا نعمتی بودیم متاسفانه به خاطر بیماری کرونا شرایط حضور مربی خارجی در ایران برای او فراهم نشد و با توافق صورت گرفته بین فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک مقرر است یک مربی ایرانی هدایت نعمتی تا مسابقات کسب سهمیه المپیک در پاریس را برعهده بگیرد که این مربی ایرانی به زودی معرفی خواهد شد.

رییس فدراسیون تیروکمان همین طور درباره وضعیت خوابگاه کمانداران اضافه کرد: برای تکمیل نهایی خوابگاه و بهره برداری از آن قرار بود بودجه ای به مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان از جانب شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تخصیص و در اختیار پیمانگار گذاشته شود که تا به امروز این بودجه تخصیص داده نشده است.
وی افزود: طی بازدیدی که فرامرزیان از خوابگاه کمانداران در سایت تیروکمان داشت او نیز قول تخصیص ۷۰۰ میلیون تومان برای تجهیز وسایل و محوطه سازی خوابگاه را به ما داد که متاسفانه این تخصیص نیز هنوز محقق نشده و ما منتظر ابلاغ تخصیص بودجه هستیم تا کار ساخت و بهره برداری از خوابگاه کمانداران زودتر به اتمام برسد.
شعبانی بهار اشاره کرد: برای این که از برنامه های خود عقب نمانیم کوشیدیم خوابگاه فدراسیون تیراندازی را برای زنان و ووشو را برای مردان اجاره نماییم تا امکان برگزاری اردو را در سایت تیروکمان برای کمانداران فراهم نماییم.
رئیس فدراسیون تیروکمان اظهار داشت: با توجه به این که شرایط مالی خوبی نداریم اما با پرداخت ۸ میلیون تومان کوشیدیم برای حفظ سلامتی کمانداران و قبل از برگزاری اردو از ورزشکاران تست کرونا بگیریم در صورتیکه این کار باید توسط فدراسیون پزشکی صورت می گرفت نه فدراسیون تیروکمان.
وی درباره زمان برگزاری لیگ برتر تیروکمان اظهار داشت: لیگ برتر تیروکمان از اواخر آبان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سایت تیروکمان برگزار می شود، این دوره از لیگ برتر تیروکمان تفاوت زیادی با لیگ های قبلی دارد و هر مسابقه با تعداد کمی از ورزشکاران برگزار می شود.
رئیس فدراسیون تیروکمان در آخر ضمن تشکر از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، اشاره کرد: تا به امروز کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان حمایت های مالی خوبی از فدراسیون داشتند و اجازه ندادند برنامه ها به خاطر مضیقه بودجه متوقف شود.
منبع:

1399/08/12
17:49:25
5.0 از 5
1333
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تیم , سلامت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد