انجمن گلف NCGU
با اشاره به حل مشكل خوابگاه؛

سرمربی تیم ملی كامپوند: تا آخر سال اردوهای منظم و متوالی داریم

سرمربی تیم ملی كامپوند: تا آخر سال اردوهای منظم و متوالی داریم

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی كامپوند اصرار كرد باتوجه به حل مشكل خوابگاه كمانداران در سایت آزادی این تیم تا آخر سال اردوهای منظم و متوالی در تهران خواهد داشت.اسماعیل عبادی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با یادآوری اینکه اردوی تیم ملی کامپوند از روز شنبه در سایت تیر و کمان آزادی شروع می شود، اظهار داشت: دو اردوی قبل را به سبب مهیا نبودن شرایط در تهران به میزبانی آبیک قزوین برگزار کردیم. کمانداران پس از مدت ها دوری از تمرین متمرکز بواسطه حضور در دو اردوی متوالی به لحاظ آمادگی تا حدی بهتر شدند اما متاسفانه فاصله به وجود آمده تا اردوی سوم قسمتی از برنامه هایمان را به تاخیر انداخت.
وی با یادآوری اینکه دو سه هفته از اختتام اردوی دوم کمانداران می گذرد، اشاره کرد: طی این مدت به خاطر شرایط کرونایی در کشور امکان برگزاری اردو در خارج از تهران وجود نداشت اما خوشبختانه مشکل خوابگاه آزادی که از چند ماه پیش در دستور کار فدراسیون است حل شده و بنا بر این از این پس امکان برگزاری تمرینات در تهران و سایت آزادی وجود دارد.
سرمربی تیم ملی تیر و کمان در بخش کامپوند در این زمینه افزود: بر این اساس دور جدید تمرینات و اردوهای آینده را در سایت تیر و کمان آزادی برگزار خواهیم کرد چون به لحاظ محل برگزاری اردو دغدغه ای نداریم اهتمام می نماییم تا آخر سال و به رغم نداشتن رویدادی برای اعزام، اردوهای مرتب و منظمی داشته باشیم تا وضعیت آمادگی کمانداران برای حضور در میادین ۲۰۲۱ سر و سامان بهتری بگیرد.
عبادی با اشاره به اینکه از کمانداران برای حضور در دور جدید تمرینات آماده سازی تست کرونا گرفته شده است، اظهار داشت: قبل از آغاز تمرینات رسمی یک مرحله رکوردگیری از بازیکنان خواهیم داشت تا ببینیم در چه وضعیتی قرار دارند. به هر حال فاصله نسبتاً زیادی که با اردوی قبل به وجود آمده بطور قطع میزان آمادگی آنها را تحت تاثیر قرار داده است اما خوشبختانه باتوجه به برطرف شدن مشکل محل اردو و اینکه می توانیم تا آخر سال اردوهای متوالی و منظمی در آزادی داشته باشیم، خیالمان بابت رسیدگی نتیجه بخش به این وضعیت راحت است.
سرمربی تیم ملی کامپوند در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای این تیم از نظر داشتن امکاناتی همچون کمان مشکلی دارند یا خیر؟ اشاره کرد: خوشبختانه با مساله خاصی دراین زمینه مواجه نیستیم. فقط یکی از کمانداران به لحاظ تجهیزات مشکل داشت که اخیراً با کمک فدراسیون، هیات استانی و همین طور باشگاه راد برای وی کمان تهیه شد. سایر نفرات کمبودی از این حیث ندارند.
وی با تاکید باردیگر بر اینکه تا آخر سال میلادی جاری کمانداران کامپوند هیچ رویدادی برای حضور و اعزام ندارند، تصریح کرد: رقابت های ما از سال آینده شروع می شود. تمام مسابقات آسیایی و جهانی که تیم ریکرو باید در آن شرکت داشته باشد برای ما هم مصوب شده و در آنها حضور خواهیم داشت.
اسماعیل عبادی در آخر با یادآوری اینکه کامپوند از لیست بازی های آسیایی ۲۰۲۲ حذف شده، اظهار داشت: از جانب فدراسیون و کمیته ملی المپیک ایران اعتراضاتی نسبت به این قضیه شده که البته هنوز نتیجه آن اعلام نشده است اما ما مسابقات قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا و رویدادهای دیگری داریم که بمراتب اهمیت بالاتری نسبت به بازی های آسیایی دارد. تلاشمان این است در این بازی ها عملکردی موفق داشته باشیم.منبع:

1399/08/10
23:13:37
5.0 از 5
1223
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد