انجمن گلف NCGU

نفرات برتر مسابقه گلف آزاد كشور عرضه شدند

نفرات برتر مسابقه گلف آزاد كشور عرضه شدند

به گزارش انجمن گلف نفرات برتر مسابقه گلف آزاد كشوری در مجموعه انقلاب، معرفی گشتند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات آزاد یک روزه گلف کشوری عصر امروز (پنجشنبه) در زمین گلف مجموعه انقلاب با حضور ۵۰ بازیکن از سراسر ایران برگزار گردید.

نتایج این مسابقه به شرح زیر است:

در هندی کپ ۰ تا ۹ نتایج زیر به دست آمد:
۱-سعید براتی
۲-مهدی شانجانی
۳- سجاد کرمپور
بهترین اسکور در این بخش بدون محاسبه هندی کپ ابراهیم نوری با اسکور ۷۶ است.

در هندی کپ ۱۰ تا ۲۰ نتایج زیر به دست آمد:
۱- حمید لک
۲- حامد دعوتی
۳- منصور فکری
بهترین اسکور بدون محاسبه هندی کپ توسط حمید منصوری با اسکور ۸۴ به ثبت رسید.

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در آخر مسابقات گلف آزاد کشور اظهار نمود: گلف و رشته های تابعه دارای فاصله ذاتی اجتماعی است و در فضای باز برگزار شده و در کنار آن پروتکل های ضد کرونا با حداکثر ضوابط رعایت می شود. از هنگامی که زمان برگزاری این رقابت ها را اعلام کردیم علاقه مندان با آمادگی بالا پیش قدم این مسابقات شدند. همینطور خانم ها هم ۱۵ آبان ماه در همین محل برای مسابقات آزادی کشوری حاضر می شوند.

وی در ادامه اضافه کرد: تلاش کردیم با برگزاری این مسابقات چند نشان را با یک تیر بزنیم. اول ایجاد فضای مسابقه و حفظ شور نشاط ورزشی و دوم قرار دادن بازیکنان در شرایط مسابقه که منجر به بهبود تمرینات آنها شود. مقرر است منتخبان طبق تشخیص سرمربیان در اردو شرکت نمایند.

رئیس فدراسیون گلف در مورد زمان برگزاری اردوها اظهار داشت: اردو احتیاج به اسکان دارد و ما مسابقات را هم یک روزه برگزار می نماییم تا در بحث اسکان مشکلی برای ورزشکاران ایجاد نشود.

وی در مورد زمان آغاز لیگ اظهار داشت: هدف ما برگزاری سوپر لیگ است و باید منتظر شرایط انتشار کرونا باشیم و ببینیم اجازه داریم یا نه اما مانند گذشته آمادگی برگزاری لیگ را داریم.

عزیزی در مورد پخش زنده مسابقات گلف آزاد کشوری از رسانه ملی اظهار داشت: امروز به همت شبکه ورزش رسانه ملی اولین پخش گلف کشوری به صورت زنده انجام شد. پوشش فنی به لحاظ اینکه زمین گلف ۴۰ هکتار است، سخت بوده و چند کیلومتر کابل کشی شد تا امکان پخش فراهم گردد. این نقطه عطفی برای ورود گلف به رسانه ملی و ورود حامیان، مخاطبان و علاقه مندان است.

منبع:

1399/08/09
23:16:22
5.0 از 5
1380
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد