انجمن گلف NCGU
سعیدی:

جلسه تیراندازی از طرف كمیته ملی المپیك لغو نشد

جلسه تیراندازی از طرف كمیته ملی المپیك لغو نشد

به گزارش انجمن گلف دبیركل كمیته ملی المپیك اظهار داشت: جلسه رسیدگی به مشكلات تیراندازی از طرف ما لغو نشد و سفارش ما هم سازگاری است تا تیراندازی بتواند در المپیك نتیجه مقبولی بگیرد.کیکاووس سعیدی در گفتگو با ایسنا درباره ی علت لغو جلسه رسیدگی به مشکلاتی که بین سرمربی تیم ملی تیراندازی با فدراسیون وجود دارد، بیان کرد: جلسه از طرف ما لغو نشد و ظاهرا عدم تمایل از طرف کادرفنی بوده است و ما اصرار هم نمی نماییم و نظرات خودرا به صورت بخشنامه ای به مربیان تیم ملی دیکته نمی نماییم. چونکه جلسات ما برای مفاهمه و حل و فصل است. به عزیزان هم سفارش می نماییم با درک شرایط کشور، با هم سازگاری و تعامل داشته باشند تا مجموعه تیراندازی ایران به کارش ادامه دهد و در المپیک نتیجه مقبولی بگیرد. در واقع تنش و حواشی از این مجموعه دور شود.

*تلاش ما برای نزدیک کردن طرفین است
سعیدی با اشاره به برگزاری چهار جلسه برای رسیدگی به مشکلات تیراندازی اظهار داشت: تا حالا چهار جلسه برای موضوع تیراندازی برگزار شده است که جلسه اول با حضور آقایان صالحی امیری و سجادی، خانم ها طاهریان و فرهادی زاد و رئیس فدراسیون و خانم هاشمی اجرا شد. دو جلسه هم آقای سجادی بطور مستقل با دادگر و الهام هاشمی و کادرفنی داشت و یک جلسه هم آقای صالحی امیری باردیگر برگزار کرد. ما در پروسه کاری فدراسیون ها دخالت نمی نماییم چون فدراسیون ها استقلال مدیریتی و فنی دارند اما در مواردی که مشکلاتی پیش می آید، اهتمام می نماییم بوسیله گفتگو مشکلات را حل و فصل نماییم. تلاش ما برای نزدیک کردن طرفین است نه فقط در مورد تیراندازی بلکه در بقیه رشته ها هم لزوم بوجود آورد کمیته ملی المپیک ورود می کند.
او افزود: ما ضمن تایید مشکلاتی که به خاطر نبود تجهیزات استاندارد و امکانات تخصصی به وجود آمده سفارش به سازگاری داریم چونکه المپیک در پیش است. همه باید شرایط فدراسیون ها را به سبب مضیقه های مالی و بودجه ای و عدم دسترسی به برخی تجهیزات لازم درک نماییم. در تیراندازی نیز حالا تهیه فشنگ برای فدراسیون یک مشکل اساسی است و باید از خارج از کشور وارد شود.

*انتظار درک متقابل از طرفین داریم
سعیدی همین طور اظهار داشت: انتظار داریم فدراسیون هم شرایط مربیان را درک کند. در کل درک متقابلی به وجود بیاید و با مفاهمه بسیاری از مشکلات و سو تفاهم ها حل شود. کشور در شرایط تحریم است باید ملاحاظات را ببینیم و نمی توان یک طرفه قضاوت کرد.

*اعزام به آلمان صورت گیرد اساسا برای خرید تجهیزات کمک می کنیم
دبیر کل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که همچنان برای حل مشکل تیراندازی کمک می کنید یا خیر، اشاره کرد: ما سعی کردیم و خواهیم کرد که ضمن پرهیز از عدم مداخله به خصوص مداخله مستقیم، موارد اختلاف را با پشتیبانی از طرفین بررسی نماییم. همین طور اهتمام نماییم مشکلات را حل و عزیزان را به هم نزدیک نماییم.
او اضافه کرد: تیراندازی اعزامی به آلمان دارد که البته شرایط اعزام ها خیلی سخت شده است و یا بخاطر کرونا لغو می شود و یا امکان ستاندن ویزا نیست. با این وجود کمیته ملی المپیک این تعهد دارد که را برای رشته های المپیکی که سهمیه گرفته اند، در بحث خرید تجهیزات کمک نماید. اگر این اعزام اساسا صورت بگیرد ما در بحث تجهیزات کمک خواهیم کرد. ما نه فقط برای تیراندازی بلکه برای همه رشته هایی که سهمیه گرفته اند این اولویت را قائل هستیم.

*با کناره گیری مشکلی حل نمی شود
دبیر کل کمیته ملی المپیک در پاسخ به پرسش دیگری مبن براینکه فکر می کند مشکلات در تیراندازی حل شود یا خیر، اشاره کرد: امیدواریم که این عزیزان جمع بندی مطلوب را با درک اقتضائات داشته باشند و کارشان را ادامه دهند. چون با کناره گیری مشکلی حل نمی گردد. انتظار داریم هر چه زودتر حواشی از این رشته دور شود و همه در کنار هم قرار بگیرند تا هم افزایی لازم ایجاد شود.
منبع:

1399/08/09
14:09:57
5.0 از 5
1483
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد