انجمن گلف NCGU

طاهریان: دولت تدبیر و امید زیرساخت های حضور بانوان در ورزشگاه ها را فراهم نموده است

طاهریان: دولت تدبیر و امید زیرساخت های حضور بانوان در ورزشگاه ها را فراهم نموده است

به گزارش انجمن گلف نایب رئیس بانوان كمیته ملی المپیك با بیان این كه مباحث در رابطه با حضور بانوان در استادیوم ها یك مبحث ورزشی است و باید از تلفیق آن با مباحث سیاسی جلوگیری كرد، اظهار داشت: برخی دشمنان اقتدار ایران، این مورد را دستمایه قرار دادند و با ایجاد همبستگی میان ورزش و سیاست به فكر انتفاع برای اهداف خود بودند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، طاهره طاهریان با یادآوری سابقه ۴۰ ساله حضور موثر بانوان در ورزش كشور اظهار داشت: تابحال بارها و بارها شاهد حضور بانوان در سالن های سرپوشیده و میادین ورزشی بوده ایم و به لطف خدا هیچ ناهنجاری به وجود نیامده است، چونكه علاقه مندان ورزش افرادی با فرهنگ و با اصالت هستند. تجربه حضور بانوان در مسابقاتی همچون والیبال و بسكتبال بسیار دلگرم كننده بوده است.
وی با اشاره به تاثیر بسزای حضور تماشاگران در افزایش میزان موفقیت ورزشكاران اضافه كرد: همواره تماشای بازی ها و مسابقات سطح بالا و حرفه ای هم برای بازیكنان و هم تماشاگران منشا خیر بوده است. چونكه افراد با هر سطح تبحر در آن شاخه، بعد از تماشای مسابقه و كسب تجربه با انگیزه بیشتری به ورزش می پردازند.
طاهریان علاقه مندی قشر وسیعی از بانوان به شاخه مختلف ورزشی را دلیلی محكم برای ایجاد حق مطالبه آنها برای حضور در استادیوم ها بیان كرد و اظهار نمود: در بعضی رشته ها از جانب بانوان شاهد ابراز علاقه برای حضور در آوردگاه مسابقه نیستیم اما رشته های توپی با اقبال بیش تری مواجه اند.
وی پیگیری مجدانه وزارت ورزش و جوانان، برای فراهم آوردن شرایط حضور بانوان در استادیوم ها را شایان تقدیر دانست و اظهار داشت: همواره از جانب مسئولین ورزش كشور برای فراهم آوردن شرایط حضور بانوان در استادیوم ها سعی شده اما برای تكمیل زیر ساخت ها و ایجاد بستری در خور بانوان در دولت تدبیر و امید بیشترین اهتمام ورزیده شده است.
پیشكسوت ورزش بانوان با بیان اینكه با تلاش دولت تدبیر و امید زیرساخت ها در تمام استادیوم های كشور برای ورود بانوان به ورزشگاه ها آماده است تصریح كرد: ورودی جداگانه، مكان ویژه بانوان، سرویس بهداشتی جداگانه، معبرها و راهروی جداگانه، جایگاه و انتظامات جداگانه همگی آماده است تا بانوان با رعایت ملاحظات فرهنگی و شرعی و امنیت كامل وارد ورزشگاه ها شوند.
در انتها این مسئول ورزشی در حوزه بانوان با تاكید بر اینكه علاقه مندان به ورزش عموما انسان های دارای خصایص نیك اخلاقی هستند، ابراز امیدواری كرد كه همچون گذشته و مانند سایر رشته های وزرشی حضور بانوان در جایگاه تماشاگران منشا خیر است و منجر به برگزاری هرچه بهتر این مسابقه خواهد شد.1398/07/18
14:08:54
5.0 از 5
5000
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد