انجمن گلف NCGU
عزیزی پور:

مسابقات جام ستارگان پدل به تیم ملی كمك می نماید

مسابقات جام ستارگان پدل به تیم ملی كمك می نماید

سرمربی تیم ملی پدل مردان اظهار داشت: مسابقات جام ستارگان به تیم ملی كمك می نماید و با رصد بازی ها نفراتی كه باید به اردوی تیم ملی دعوت شوند، انتخاب می نماییم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، امیر عزیزی پور اظهار نمود: این مسابقات تحت عنوان جام ستارگان قرار بود از آغاز سال برگزار گردد اما به علت کرونا به تعویق افتاد و مجوز برگزاری آن از جانب مراجع ذیصلاح و مسول صادر نشد. با پیگیری های انجمن پدل و فدراسیون اسکواش قرار بر این شد تا مجوز برگزاری مسابقات را بدون حضور تماشاچی داشته باشیم و فدراسیون پیگیری کرد و این رقابت ها رقم خورد.
وی ادامه داد: هم اکنون تا آخر زمان ثبت نام چهار روز باقی مانده و استقبال خوبی هم از استان های مختلف شده و مازندران، کرمانشاه و خراسان جنوبی و گلستان و چند استان دیگر شرایط میزبانی و شرایط حضور در مسابقه را جویا بودند. کمیته مسابقات انجمن پدل هم مسابقات را به دو بخش مقدماتی و جدول اصلی برنامه ریزی کرد که فضا برای حضور تمام نفراتی که علاقمندند فراهم نموده است تا در این مسابقات شرکت نمایند، با هم رقابت کنند و چهار تیم جدول اصلی راه یابند.
دبیر فدراسیون اسکواش عنوان کرد: مسابقات در سطح بالا برگزار می شود. آن چیزی که مد نظر ماست این است تا این رقابت ها از لحاظ پراکندگی و حضور ورزشکاران از تمام کشور باشد و صرفاً از یک منطقه خاص نباشد و این هم پیام خوبی است که شاهد علاقمندی استان ها برای حضور در این مسابقات هستیم.
وی افزود: چون ثبت نام تمام نشده نمی توانم اطلاع دهم که چند تیم شرکت کردند و اوایلل ماه بعد مهر اعلام می نماییم چونکه فرصت ثبت نام تا آن روز تمام می شود. به نظر می آید مسابقات با حضور تیم های زیادی برگزار گردد و جوایز نقدی هم برای آنان در نظر گرفتیم. این مسابقات در بخش مردان برگزار می گردد و مقرر است پس از آن مسابقات در بخش زنان برپا شود.
عزیزی پور خاطرنشان کرد: این مسابقات بطور قطع به پیشرفت پدل کمک می نماید. جام قهرمانی اولین دوره قهرمانی جام ستارگان بسیار پرارزش بوده و این رقابت ها توزیع مدالرو حکم قهرمانی کشور داشته و رنکینگ های کشوری را خروجی مسابقات تغییر خواهد داد و اینکه جوایز نقدی به تیم های برتر تعلق می گیرد با عنایت به پیگیری هایی که شده مجوز پخش مستقیم تلویزیونی از فینال مسابقات گرفته شده است. برپایه یک فرآیندی طی شده، مسابقات در مراحل مختلف برگزار شده و انجمن پدل در برگزاری این رقابت ها یک مقداری متمرکزتر شده و مسابقات خوبی را در پیش رو داریم. با عنایت به این که تیم ملی بابت شرایط جهانی تقزیبا فعالیت مهمی نداشته اما جدیت ملی پوشان دورادور رصد شده، فضایی هست که ما می تواتیم نفرات را بینیم و اسامی را به انجمن معرفی نماییم و پس از این مسابقات خروجی خوبی داشته باشیم.
وی افزود: وقتی انتخابی برگزار می گردد صرفاً نام انتخابی روی آن گذاشته می شود. با عنایت به این که آخرین انتخابی برای سال قبل بوده، مسابقات نظارت و عملکردها ارزیابی می شود و نفراتی که باید به اردوی تیم ملی دعوت شوند یک خروجی هم خواهد داشت. این مسابقات رنکینگ کشوری دارد و از آنجایی که کمیته با عنوان انجمن پدل فعالیت خویش را شروع کرد، سه مسابقه قبلی رنکینگ داشت و این مسابقات می تواند آغازگر رنگینک جدید و ثبت شده رسمی در انجمن باشد. الان انجمن برگزار کننده این مسابقات است و رنکینگ ها می تواند تغییرات خیلی محسوسی داشته باشد. و بابت اینکه باشگاه شاهین زمین بازی را مجانی در اختیار این بازی ها گذاشت بدینوسیله از مسولان باشگاه قدردانی می نمایم.1399/07/28
16:32:53
5.0 از 5
1432
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد