انجمن گلف NCGU

تاخیر عجیب در عرضه گزارش علت سقوط كودك سنگنورد اصفهانی

تاخیر عجیب در عرضه گزارش علت سقوط كودك سنگنورد اصفهانی

به گزارش انجمن گلف در حالیكه قرار بود مقصران حادثه سقوط آرمان غیاثی، كودك ۸ ساله سنگنورد اصفهانی كه در اثر بی احتیاطی و غیر استاندارد بودن سالن سه هفته است در كما به سر می برد قبل از این اعلام گردد هنوز هیچ اقدامی در اینباره انجام نشده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، روز جمعه ۲۹ شهریورماه و در جریان مسابقه ای بدون مجوز در سالن ایثار فولادشهر، آرمان غیاثی كودك سنگ نورد ۸ ساله از ارتفاع زیاد سقوط كرد و گرفتار صدمه جدی شد. او هم چنان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان الزهرا (س) اصفهان بستری است. علل اولیه این حادثه قصور و سهل انگاری مسئولان برگزاری مسابقات سنگ نوردی و نبود تشك استاندارد اعلام شده است و قرار بود كه گزارش تكمیلی درباره ابعاد این حادثه از جانب فدراسیون كوهنوردی منتشر شود كه البته تا كنون خبری نشده است.
این در حالی است كه از آن حادثه حدود ۲۰ روز می گذرد و هیچ گزارش فنی كاملی عرضه نشده است. مشخص نیست چرا برای اعلام مقصران این حادثه این زمان طولانی تاخیر افتاده است. قرار بود هفته گذشته گزارش نهایی در مورد این حادثه اعلام گردد.
حسین رضایی، روابط عمومی فدارسیون كوه نوردی در گفتگو با ایسنا، درباره عرضه گزارش فنی فدارسیون و اطلاع رسانی این فدارسیون به مردم و رسانه ها، اظهار داشت: من هم از گزارش نهایی این مورد اطلاعی ندارم و هیچ خبری به روابط عمومی برای ابلاغ به رسانه ها و مردم داده نشده است. هم چنین نمی دانم چه ملاحظه ای وجود دارد كه هنوز گزارش تكمیلی عرضه نشده است.
در ۱۴ مهرماه تعدادی از نماینگان مجلس خواهان پاسخگویی سلطانی فر (وزیر ورزش وجوانان) در مورد این حادثه شده اند. هم چنین این نمایندگان سوالاتی از قبیل علت ابعاد این حادثه و همینطور دلیل رعایت نكردن استانداردهای لازم، دریافت نشدن مجوز، فقدان استانداردهای حفاظتی، حضور نداشتن پزشك و آمبولانس در مسابقه سنگنوردی اصفهان كه منجر به این حادثه ورزشی شده را به وزیر ورزش و جوانان ارسال كرده اند.1398/07/17
21:47:55
5.0 از 5
4712
تگهای خبر: پزشك , فدراسیون , مسابقه , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد