انجمن گلف NCGU

محرومیت قهرمان ژاپن با ۴ طلای جهانی به سبب خیانت به همسر!

محرومیت قهرمان ژاپن با ۴ طلای جهانی به سبب خیانت به همسر!

انجمن گلف: فدراسیون شنای ژاپن یك ورزشكار این كشور را به سبب زیرپا گذاشتن مسائل اخلاقی با محرومیت روبرو كرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از سایت واشنگتن پست، فدراسیون شنای ژاپن بعد از انتشار یک مطلب از طرف یک مجله زرد در این کشور در خصوص اینکه دایا ستو یکی از برترین شناگران ژاپنی با یک زن دیگر رابطه دارد، این ورزشکار را با محرومیت روبرو کرد.
ستو که در المپیک ۲۰۱۶ ریو در ماده ۴۰۰ متر انفرادی مدال برنز گرفت و قهرمان کنونی جهان در این ماده و ۲۰۰ متر است، پدر دو فرزند بوده و پس از منتشر شدن تصاویر خود با یک زن دیگر چند بار عذرخواهی کرده است.
او در بیانیه عذرخواهی خود اظهار داشت: می خواهم صادقانه توجه کامل خودرا به شنا نشان دهم تا بتوانم اعتماد خانواده ام را که با رفتار غیرمسئولانه خود به شدت آزار دیده را بار دیگر جلب کنم و مورد قبول خانواده و همین طور همه شما بعنوان شناگر قرار بگیرم.
ورزشکاران ژاپنی موظف به رفتارهای مثال زدنی هستند و با هرگونه انحراف برخورد می شود.
امید بزرگ ژاپنی ها برای کسب مدال المپیک بعد از عذرخواهی رسمی از رفتار خود، هنوز هم می تواند در المپیک توکیو شرکت نماید ولی فعلا حق تمرین نیز نخواهد داشت و به همین خاطر تمامی قراردادهای اسپانسری او با کمیته المپیک ژاپن لغو و از کاپیتانی تیم شنای کشورش نیز کنار گذاشته شده است.
منبع:

1399/07/26
00:14:41
5.0 از 5
1592
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد