انجمن گلف NCGU
سهرابیان:

مجوز اردوی تیم ملی قایقرانی لغو نشده

مجوز اردوی تیم ملی قایقرانی لغو نشده

رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: مجوز ما برای برگزاری اردوی تیم ملی لغو نشده است اما قبل از آغاز اردو باردیگر استعلام خواهیم گرفت.


علیرضا سهرابیان در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه امکان برگزاری اردوی تیم ملی قایقرانی با افزایش مجدد شیوع کرونا در تهران وجود دارد یا خیر، بیان نمود: تمام تلاش ما این است اردوی تیم ملی را در شرایط قرنطینه برگزار نماییم. مجوزی که برای برگزاری اردوها گرفته بودیم هنوز لغو نشده است. در نظر داریم اردو را اواخر مهر و یا اوایل آبان برگزار نماییم و قبل از آن باردیگر استعلام خواهم گرفت و اگر مشکلی نباشد اردو را در شرایط قرنطینه و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می نماییم.
سهرابیان در مورد تعداد نفراتی که به اردو دعوت می شوند هم اظهار داشت: کمیته فنی فدراسیون در هفته جاری این کار را انجام می دهد و با مشاوری که از مربیان تیم ملی می گیریم حداقل نفرات را دعوت خواهیم کرد. اگر تعداد نفرات بالا باشد امکان اسکان نداریم و گرفتار نقض پروتکل های بهداشتی می شویم.
وی در پاسخ به این پرسش که بعنوان رئیس فدراسیون اصرار به برگزاری اردوها دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما باید سبک زندگی خویش را عوض نماییم و اینکه بنشینیم و زانوی غم بغل نماییم کار درستی نیست. بسیاری از فدراسیون ها و ورزشکاران زمانی که نمی دانستند در شرایط کرونا چه کار کنند، قایقرانان با تمرینات مجازی مربیان خود و دستگاه های ارگومتر در خانه تمرین می کردند. رکوردهای آنها هم نمی گویم نسبت به قبل بهتر شده بود اما بد هم نبود و این نشان داده است آنها در این زمان تمرین کرده اند.

سهرابیان اضافه کرد: ما ۵-۶ ماه فرصت داریم و باید سبک تمرینی و زندگی با کرونا را تجربه نماییم. مسؤلان می توانند به ما کمک کنند تا قرنطینه را به نحو احسن انجام دهیم تا جان ملی پوشان به خطر نیفتد و به خوبی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه آماده شوند. حفظ سلامتی ملی پوشان دغدغه اصلی ما است و در صورت قرنطینه، باید شرایط خاصی را در نظر بگیریم و باید از ورود خیلی افراد جلوگیری نماییم تا ملی پوشان گرفتار صدمه نشوند.
منبع:

1399/07/22
13:25:51
5.0 از 5
1624
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , دستگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد