انجمن گلف NCGU

شرایط راضی كننده جودوكاران پارالمپیكی برای حضور در مسابقات

شرایط راضی كننده جودوكاران پارالمپیكی برای حضور در مسابقات

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و كم بینایان وضعیت جودوكاران را از نظر آمادگی بدنی بسیار مطلوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: با نظارت كاملی كه پارالمپیك بر روی جودوكاران دارد، از برنامه ها عقب نیستیم و تنها مشكل دریافت مجوز برای برگزاری اردوهاست.


حاج محمدرضا یوسف زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: هر چند ۹ ماه است که اردوی جودوکاران پارالمپیکی به خاطر کرونا تعطیلست اما در ضمن این مدت کوشیدیم بوسیله فضای مجازی با جودوکاران در ارتباط باشیم و تمرینات را در اختیارشان قرار دهیم تا از نظر بدنی گرفتار افت نشوند.
وی اظهار داشت: تا حالا دو مرحله تست آمادگی جسمانی از ۲ جودوکار پارالمپیکی توسط کارشناسان دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری کمیته ملی پارالمپیک به عمل آمده که شرایط راضی کننده است و هر دو جودوکار از نظر قدرت بدنی در ضمن این مدت گرفتار افت نشدند. البته کمیته ملی پارالمپیک بر طبق سنجش آمادگی جسمانی جودوکاران؛ یکسری ابزار در اختیار آنها قرار داده تا عضلاتی که ضعیف هستند تقویت شود. به هر صورت با نظارت کاملی که کمیته ملی پارالمپیک دارد، جودوکاران در شرایط خوبی بسر می برند و مشکل خاصی وجود ندارد.

یوسف زاده اشاره کرد: تنها مشکل ما ارزیابی آنها از نظر فنی است که متاسفانه به سبب تعطیلی اردوها و نبود حریف تمرینی این کار امکانپذیر نیست، هم اکنون خیلی از حریفان ما در سایر کشورها اردوهای خودرا آغاز نموده اند و ما هنوز دراین زمینه بلاتکلیف هستیم که چه زمانی فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز برگزاری اردوها را در رشته های رزمی صادر خواهند کرد.
سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان در مورد رنکینگ جهانی محمدرضا خیرالله زاده و وحید نوری اضافه کرد: در ضمن این مدت مسابقه ای برگزار نشده که این دو جودوکار از نظر رنکینگ گرفتار افت شوند، خیرالله زاده هم اکنون رنکینگ اول جهان و نوری دوم است و ما نگرانی دراین زمینه نداریم.
او در آخر اظهار داشت: با حمایت خوبی که کمیته ملی پارالمپیک از جودوکاران و مربیان دارد، از برنامه ها عقب نیستیم و منتظر هستیم هر چه سریعتر اردوها اجرا شود تا برنامه های پیش بینی شده را اجرائی نماییم.1399/07/17
13:42:19
5.0 از 5
1524
تگهای خبر: المپیك , برند , پزشك , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد