انجمن گلف NCGU
مربی واترپلو:

بعید می دانم لیگ واترپلو فعلا صورت گیرد

بعید می دانم لیگ واترپلو فعلا صورت گیرد

به گزارش انجمن گلف ابوالفضل باغستانی اظهار داشت: با این شرایط موجود بعید می دانم به این زودی استخرها باز شود و امكان برگزاری لیگ ها وجود داشته باشد.


مربی تیم واترپلو در گفت و گو با ایسنا، درباب برگزاری لیگ برتر واترپلو و شنا اظهار نمود: طبق پروتکل های بهداشتی که از طرف فدراسیون اعلام شده محیط استخر نا امن است و قابل بازگشایی نیست. بعید می دانم به این زودی استخرها بازگشایی شود، بخصوص برای رشته ای همچون واترپلو که بازیکنان نزدیک به هم هستند و برخوردها در محیط آبی زیاد است. از طرفی استخرها مسقف هستند و باتوجه به سرد شدن هوا در ایران امکان استفاده از استخرهای روباز هم وجود ندارد. بعید می دانم با این شرایط حداقل ظرف چند ماه آینده امکان برگزاری لیگ واترپلو وجود داشته باشد.
باغستانی در ادامه اظهار داشت: ۸ ماهی است که استخرها تعطیلست و شناگران هیچ تمرینی نداشته اند. متاسفانه خیلی افت کرده اند و شرایط خوب نیست. منبع درآمدی تعداد زیادی از افراد همین لیگ ها بوده است که با انجام نشدنش قطع خواهد شد و زندگی افراد زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی درباب لطمه های احتمالی ناشی از تعطیلی لیگ واترپلو و شنا به جهت شیوع ویروس کرونا اظهار نمود: متاسفانه این تعطیلات نخستین ضربه را به تیم های پایه در تمامی استانها وارد کرده است. ورزشکاران آبی هم اکنون تنها تمرینات بدنسازی را در خشکی انجام می دهند و متاسفانه مدت زیادی است که هیچ تمرینی در آب نداشته اند و دراین زمینه خیلی تحلیل رفته اند. در بحث استعدادیابی هم که هر ساله انجام می شده متاسفانه در این شرایط نتوانستیم کاری انجام دهیم.
مربی واترپلو در ادامه درباب وضعیت رشته های آبی در یزد اظهار داشت: در یزد هم همانند همه استانها طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده استخرهای سرپوشیده تعطیلست و هیچ استخری مجوزی برای بازگشایی ندارد. در یزد تا جایی که می دانم هیچ استخری هم فعالیت نمی کند و اگر فعالیتی وجود داشته باشد اداره ورزش و جوانان یزد برای پلمپ آن اقدام خواهدنمود.
باغستانی در ادامه اظهار داشت: از استان یزد چند ورزشکار در تیم ملی داشتیم. سه نفر در رده سنی زیر ۱۷ سال بودند که خود من مربی تیم بودم و مقام آسیایی نیز کسب شد. در رشته زیر ۲۰ سال هم ملی پوشانی داشتیم. با پیشگامان یزد هم در لیگ ها شرکت داشتیم که به سبب شیوع ویروس کرونا هنوز امسال موفق نشده ایم تمرینات تیم را در محیط آبی آغاز نماییم.
منبع:

1399/07/16
14:23:25
5.0 از 5
1456
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد