انجمن گلف NCGU

حل مشكل كمانداران پارالمپیكی با حضور ناظر، احتمال قطع بودجه فدراسیون ها در صورت كم كاری

حل مشكل كمانداران پارالمپیكی با حضور ناظر، احتمال قطع بودجه فدراسیون ها در صورت كم كاری

به گزارش انجمن گلف دبیر اجرایی كمیته ملی پارالمپیك با اشاره به مرتفع شدن مشكلات كمانداران پارالمپیكی اظهار داشت: پس از این كیفیت اردوهای پارالمپیكی توسط ناظرین كمیته ملی پارالمپیك بررسی و در صورت انتقاد ملی پوشان با فدراسیون مربوطه برخورد و تذكر لازم تا حد قطع بودجه به آنها داده خواهد شد.


هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، اضافه كرد: جهت بررسی مشكلات كمانداران پارالمپیكی و رسیدگی بیشتر به اردوهای پارالمپیكی نشستی را با محمود خسروی وفا رئیس كمیته ملی پارالمپیك، مجید كهتری رئیس انجمن تیروكمان معلولان، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروكمان و تعدادی از كمانداران پارالمپیكی برگزار كردیم كه در این جلسه یكسری از مشكلات ورزشكاران از نظر ما مرتفع شد و قرار بر این شد كه برای رسیدگی بیشتر به وضعیت ورزشكاران پارالمپیكی كه تحت نظر فدراسیونهای مربوطه خود فعالیت می نمایند ناظرینی از طرف كمیته ملی پارالمپیك تا زمان اعزام آنها به بازیهای پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو در محل اردوها حضور داشته باشند و كیفیت اردوها را مورد بررسی قرار دهند.
وی اظهار داشت: بودجه ما شفاف است و به تمام فدراسیون هایی كه رشته های جانبازان و معلولان را تحت پوشش قرار داده اند اعلام نموده ایم برای مدال آوران طلای پارالمپیكی روزانه ۳۵۰ هزار تومان و برای نقره و برنز ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می نماییم. بدین سبب اگر كیفیت اردوها آن چیزی كه ما انتظار داریم برای ورزشكار راضی كننده و ایده ال نباشد توسط ناظرین كمیته ملی پارالمپیك بررسی و تذكر لازم به فدراسیون مربوطه داده خواهد شد.
دبیر اجرایی كمیته ملی پارالمپیك اشاره كرد: هدف ما پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیوست و سیاست ما بر طبق مدال آوری است. بدین سبب دوست داریم ورزشكار در محیطی آرام و بدون دغدغه تمرینات را پیگیری و در شرایط بهتری خودرا برای توكیو آماده كند. بدین سبب اگر احساس نماییم اردوهای پارالمپیكی در سطح كیفی پایینی برگزار می گردد ابتدا به فدراسیون مربوطه تذكر می دهیم و در صورت تداوم نارضایتی ورزشكاران از وضعیت اردوها حتی تا حد قطع بودجه اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
رضایی درانتها اضافه كرد: طبق قولی كه داده بودیم حقوق ۶ ماه ورزشكارانی كه شانس كسب مدال طلا در پارالمپیك توكیو را دارند توسط كمیته ملی پارالمپیك پرداخت گردید و پس از این نیز پرداخت حقوق به طلایی ها و هم به كسانی كه شانس كسب نقره و برنز را دارند بطور مرتب تا زمان اعزام به پارالمپیك ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت. ما به هیچ كدام از فدراسیونها بدهكار نیستیم و تا امروز نیز به تعهدات خود عمل كردیم.
منبع:

1398/07/16
20:30:23
5.0 از 5
4504
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد