انجمن گلف NCGU
سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد:

نایب قهرمانی در سال دوم تیمداری موفقیتی بزرگ است

نایب قهرمانی در سال دوم تیمداری موفقیتی بزرگ است

به گزارش انجمن گلف لرستان سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد می گوید: نایب قهرمانی در سال دوم تیمداری موفقیتی بزرگ است.


سیاوش سپهوند در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: تیم ما با آنکه امسال دومین فصل حضورش در رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور را تجربه می کرد اما توانستیم نایب قهرمان شویم و این مقام در دوومیدانی لرستانی بی سابقه بوده و موفقیتی بزرگ است.
وی افزود: تیم ما ترکیبی از ورزشکاران باتجربه و جوان است و شرایط خوبی داریم و از سویی بهترین مربیان کشور در کادر فنی ما حضور دارند.
سپهوند اشاره کرد: ورزشکاران جوان و نوجوان پلیمر در این رقابت ها چندین رکورد رده سنی خودشان را ارتقا داده اند و هدف ما پشتوانه سازی است.
سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد با اعلان اینکه برای سال های آینده هدف ما فقط قهرمانی است، اشاره کرد: اینکه یک تیمی در دومین سال حضورش در لیگ می تواند نایب قهرمانی را کسب کند نشان میدهد از لحاظ برنامه ریزی و پیاده کردن ایده ها شرایط خوبی دارد.
وی با اشاره به اینکه فصل گذشته چهارم شدیم، اضافه کرد: پلیمر خلیج فارس خرم آباد تنها باشگاه تخصصی دوومیدانی ایران است و دکتر رحمتی مدیرعامل این شرکت اقدامات بسیار خوبی در دوومیدانی کشورمان انجام داده و برنامه ریزی بلندمدتی برای این رشته دارد.
سپهوند که رئیس هیئت دوومیدانی لرستان نیز هست، اظهار داشت: شرایط خوبی برای پیشرفت این رشته در استان ما فراهم شده و باید از آن نهایت استفاده را ببریم.
سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد بیان کرد: از کادر مدیریتی باشگاه، مربیان، ورزشکاران و همه کسانی که برای موفقیت پلیمر تلاش می کنند، کمال قدردانی و سپاس را دارم.
منبع:

1399/07/13
13:59:28
5.0 از 5
1703
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد