انجمن گلف NCGU

اگر وضعیت استقلال طبیعی بود مدیرعامل عوض نمی شد

اگر وضعیت استقلال طبیعی بود مدیرعامل عوض نمی شد

به گزارش انجمن گلف معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد تغییر مدیرعامل استقلال اظهار داشت: اگر وضعیت این تیم طبیعی بود كه مدیرعامل عوض نمی شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی علی نژاد در جمع خبرنگاران در مورد اساسنامه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فیفا و ای اف سی ایراداتی را در چند زمینه از اساسنامه گرفته بودند، یکی بحث حضور وزیر ورزش ومعاون وزیر در مجمع بود که پذیرفتیم حضور با رای نداشته باشند و حل شد. موضوع دیگر بحث تعریف فدراسیون بود که فدراسیون فوتبال الزامات قانونی کشور را اعلام نمود و منتظر پاسخ بودیم. همین طور درمورد شرایطی که کاندیداها باید داشته باشند که در دو طرف در تبادل نظر بودند. البته فیفا موضوعات دیگری را هم اعلام نموده بود که کمیسیون های مستقل توسط مجمع انتخاب شوند که آن هم انجام شد یعنی حدودا تمام مواردی که مد نظر ای اف سی و فیفا بود، انجام شد.
او در این مورد اضافه کرد: طرفین حدود یک ماه قبل بوسیله ویدئو کنفرانسی باردیگر گفت و گو کردند که قرار بود فیفا و ای اف سی مشترکا پاسخ بدهند اما با وجود گذشت یک ماه متاسفانه پاسخی دریافت نکرده ایم. به نظرم این دو نهاد باید هر چه زودتر پاسخ بدهند چون این تعلل خیلی منطقی نیست. وزارت ورزش ایران هم به شدت از این نوع رفتار ناراحت است؛ وقتی ایرادات توسط فداسیون فوتبال ایران انجام شده است، این رفتار را منطقی نمی دانیم. امیدوارم این اتفاق هرچه سریعتر حل شود و شاهد انتخابات باشیم. این وقت کشی به هیچ وجه از جانب ایران نیست.
علی نژاد در مورد تغییر و تحولات هیات مدیره استقلال اظهار داشت: آقای سعادتمند توسط هیات مدیره از مدیرعاملی کنار گذاشته شد و هیات مدیره در یک بیانیه دلیلهای را ارائه داد. سرپرست جدید را هم بلافاصله منصوب کردند. اقداماتی باید صورت بگیرد. فکر می کنم امروز هم هیات مدیره جلسه داشته است و ان شاءالله برای حل مشکلات اقدام می کنند. اگر وضعیت طبیعی بود که مدیرعامل تغییر نمی کرد.
او در ادامه بیان کرد: در ابتدا انتخاب آقای سعادتمند خوب بود و مسیر خوبی را هم رفت اما موضوعات دیگری پیش آمد که در بیانیه هیات مدیره به آنها اشاره شد. طبیعی است که افرادی در ابتدا خوب کار کنند اما در ادامه نتوانند همکاری کنند و این عجیب نیست. زمانی که هیات مدیره کسی را انتخاب نمود دلیلی ندارد که تا روز قیامت با هم کار کنند. آقای سعادتمند مسیری که هیات مدیره انتظار داشت را طی نکرد. با این وجود جا دارد از زحمات او تشکر کنم.
معاون قهرمانی وزارت ورزش در مورد حواشی مطرح شده در رسانه ها همچون پرداخت خسارت ویلموتس از حساب کسانی که در این قضیه دست داشته اند، اظهار داشت: هیچکس چنین چیزی را نگفته است. هر چیزی قاعده ای دارد، خیلی حرف ها زده می شود اما من پاسخگوی صحبت های دیگران نیستم. موضع وزارت ورزش در ماجرای ویلموتس این است که به فدراسیون فوتبال کمک نماییم تا رای اولیه در دادگاه عالی ورزش شکسته شود. از معاونت حقوقی رئیس جمهور و مرکز حمایت های حقوقی بین الملل ریاست جمهوری هم کمک خواسته ایم تا در روند حقوقی کمک کنند و فدراسیون این رای را بشکند. در مورد بحث های جانبی تحقیقاتی صورت گرفته بود و فدراسیون همین را به فیفا و ای اف سی اعلام نمود که مقامات قضایی تحقیقاتی انجام داده اند و هیچگونه دخالتی در این قضیه نبوده است. ما خیلی مسئولانه باید حرف بزنیم و سوال نماییم تا منافع ایران به خطر نیفتد.
علی نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا تایید می کنید وکیل مسی بعنوان وکیل ایران در پرونده ویلموتس انتخاب شده است، اظهار داشت: وکیل مسی کیست؟ من خبر ندارم.
او در مورد احتمال برد ایران و انتخاب وکیل برای پرونده ویلموتس اظهار نمود: فدراسیون فوتبال وکیل خارجی ایران را تغییر داده است و در حال انتخاب وکیل داخلی و خارجی است. چند گزینه مطرح شده و در حال بررسی است چون افرادی که وارد این پرونده ها می شوند نباید در جاهای دیگر تضاد منافع داشته باشند. در حال چک کردن آنها توسط فدراسین فوتبال و مرکز حمایت های حقوقی ریاست جمهوری هستیم. فکر می کنم طی چند روز آینده وکیل مشخص شود.
معاون قهرمانی وزارت ورزش در مورد تخلفات واردات فدراسیون اتومبیلرانی اظهار داشت: حراست وزارت ورزش در حال بررسی است که این ۸۰ نفر نام برده شده، آیا صاحب صلاحیت واردات بوده اند یا خیر. فدراسیون حق این کار را داشته و خارج از حق طبیعی خود عمل نکرده است. این ۸۰ نفر مربوط به دوره سرپرستی جدید است.
او در مورد انتخابات فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می گردند، بیان کرد: در تمام فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می گردند ثبت نام ها را آغاز نموده ایم. حتی ثبت نام نجات غریق و غواضی را که اخیرا سرپرست گذاشته ایم را از امروز آغاز کردیم. هیچ فدراسیونی نداریم که ثبت نامش انجام نشده باشد. این موارد به مراجع ذی صلاح رفته و هر وقت آنها صلاحیت افراد را اعلام کنند انتخابات را برگزار می نماییم. چند وقت پیش دوومیدانی انجام شد و بلافاصله زمان انتخابات را مشخص کردیم. هر کدام از این فدراسیون ها اعلام گردد ما هیچ ملاحظه ای برای برگزار نشدن انتخابات نداریم.
علی نژاد در مورد تکمیل هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: اینکه چهار نفر هیات مدیره داشته باشیم یا پنج نفر، خیلی دغدغه هواداران نیست بلکه آنها می خواهند که وضعیت پرسپولیس به سامان باشد، مربی و بازیکن خوب داشته باشد که شکر خدا این موارد را دارد و الان افتخار ایران است که پرسپولیس جزو چهار تیم برتر آسیا قرار داد.
منبع:

1399/07/12
23:55:49
5.0 از 5
1835
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد