انجمن گلف NCGU

داماد تاماش آیان هم از وزنه برداری رفت

داماد تاماش آیان هم از وزنه برداری رفت

به گزارش انجمن گلف فدراسیون جهانی وزنه برداری اعلام نمود كه آتیلا آدامفی پس از 25 سال از فدراسیون جهانی رفت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون جهانی وزنه برداری، با رضایت متقابل آتیلا آدامفی مدیر اجرایی پس از 25 سال ازفدراسیون جهانی وزنه برداری رفت. او ابتدا کارش را بعنوان داوطلب در رویدادای مهم فدراسیون جهانی آغاز کرد و سپس از سال 2001 به صورت تمام وقت بعنوان مدیر مسابقات شروع کرد و در نهایت در سال 2014 مدیر اجرایی شد.
آدامفی بعد از تصمیم به رفتن از فدراسیون جهانی اظهار داشت: اطمینان از آینده وزنه برداری و ایجاد اصلاحات صحیح در سیستم همچون موفقیت های من بود. بعنوان آخرین پروژه ام از برگزاری مسابقات آنلاین که فرصت رقابت امن برای وزشکاران را ایجاد کرد بسیار لذت بردم. من این شانس را داشتم که وزنه برداری قسمت مهمی از زندگی من باشد و مشتاقانه منتظرم فرصت ها و تجربیاتم را در خدمت این رشته بگذارم.
اورسلا پاپاندرئا رئیس موقت فدراسیون جهانی هم اظهار داشت: از آقای آدامفی برای خدماتی که سالها داشته اند و کمک به حل مشکلات وزنه برداری در IOC از سال 2017 تا 2019 تشکر می کنم.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، آتیلا آدامفی داماد تاماش آیان رئیس مستعفی فدراسیون جهانی است. آیان به علت اتهامات زیادی که به او وارد شد همچون فساد مالی و دوپینگ سیستماتیک مجبور به استعفا شد. فدراسیون جهانی اعلام نمود تغییر ساختاری و حکومتی بیشتری در فدراسیون جهانی در حال انجام می باشد و پیشبینی می شود انتخابات فدراسیون جهانی در مارس 2021 صورت گیرد.1399/07/11
17:01:39
5.0 از 5
1756
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد