انجمن گلف NCGU

بهمن نصیری قهرمان روئینگ ایران شد

بهمن نصیری قهرمان روئینگ ایران شد

انجمن گلف: بهمن نصیری در روئینگ تك نفره سنگین وزن قهرمان قایقرانی ایران شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی ایران و انتخابی تیم ملی روئینگ مردان در دریاچه آزادی انجام شد و چهره نفرات برتر مشخص شد. رقابت های فینال در دو بخش فینال B و فینال A انجام شد.
فینال A روئینگ تکنفره سنگین وزن: بهمن نصیری از زنجان با زمان ۳: ۲۹.۸۳۹ دقیقه صاحب مدال طلا شد، حمیدرضا رضوانی از تهران با زمان ۳: ۳۶.۶۵۴ دقیقه مدال نقره دریافت کرد و میلاد اله وردیان از آذربایجان غربی با زمان ۳: ۴۴.۳۶۰ دقیقه مدال برنز بدست آورد.
فینال A روئینگ تکنفره سبک وزن: آریا سلیمان پور از تهران با زمان ۳: ۴۶.۶۹۵ دقیقه مقام اول و مدال طلا را بدست آورد، امیرحسین محمودپور از گیلان با زمان ۳: ۵۳.۵۵۱ دقیقه مقام دوم را بدست آورد و صاحب مدال نقره شد و اردوان ایمانخواه از تهران توابع با زمان ۳: ۵۵.۷۹۷ دقیقه مقام سوم و مدال برنز را کسب نمود.
فینال B روئینگ تکنفره سنگین وزن: مهدی محمدنژاد از گیلان با زمان ۴: ۲۵.۹۹۶ دقیقه اول و در مجموع در جایگاه ششم ایستاد، حسین رضوی از آذربایجان شرقی با زمان ۴: ۳۴.۷۱۹ دقیقه دوم و در مجموع هفتم شد و یوسف عرب از فارس با زمان ۵: ۰۱.۵۶۶ دقیقه سوم شد و در مجموع رده هشتم را بدست آورد.
فینال B روئینگ تکنفره سبک وزن: رضا عبدی از زنجان با زمان ۴: ۱۷.۴۹۷ دقیقه اول و در مجموع ششم شد، امیررضا رضازاده از آذربایجان شرقی با زمان ۴: ۲۳.۳۵۴ دقیقه دوم و در مجموع در جایگاه هفتم قرار گرفت و صالح برقمدی از اردبیل با زمان ۴: ۲۴.۰۲۷ دقیقه سوم و در مجموع هشتم شد.
در آخر مسابقات تیم تهران با ۲۲ امتیاز به مقام قهرمانی دست پیدا کرد، تیم زنجان با ۲۰ امتیاز نائب قهرمان شد و تیم تهران توابع با ۱۷ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

منبع:

1399/07/10
13:45:14
5.0 از 5
1664
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد