انجمن گلف NCGU

مبارزه با دوپینگ در وزنه برداری سختگیرانه می شود

مبارزه با دوپینگ در وزنه برداری سختگیرانه می شود

به گزارش انجمن گلف فدراسیون جهانی وزنه برداری با تشكیل یك گروه نظارت مستقل و ایجاد تركیب جدید در كمیسیون ضد دوپینگ در نظر دارد نسبت به دوپینگ سختگیرانه عمل كند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل ازInside the games، فدراسیون جهانی وزنه برداری بعد از رسوایی های اخیر دوپینگ، تمام اعضای کمیسیون ضد دوپینگ خویش را تغییر داد و از افراد مستقل بهره برد تا گام دیگری برای پاکسازی این رشته برداشته باشد.

علاوه بر آن، یک گروه دیگر به صورت مستقل کار نظارت را بر عهده دارند و می توانند در مورد جرایم دوپینگ برای فدراسیون های عضو تصمیم گیری کنند.

اورسلا پاپاندرئا رئیس موقت فدراسیون جهانی وزنه برداری اظهار داشت: کمیسیون جدید ضد دوپینگ فدراسیون جهانی و گروه نظارت مستقل برای ارتقا وزنه برداری پاک و پشتیبانی از وزنه بردارانی که پاک هستند، تلاش می کنند. روندی که ما داریم پشت سر می گذاریم ساده نیست اما برای اعتبار رشته وزنه برداری و ورزشکارانش لازم است این کار را انجام دهیم چون برای آینده این رشته بسیار حیاتی می باشد.
پس از اتهاماتی که به تاماش آیان رئیس فدراسیون مستفی فدراسیون جهانی واردشد، پاپاندرئا عنوان کرد: اصلاح در سازمان و اساسنامه آن یک لزوم است. جلسه کمیسیون اصلاحات هم مقرر است این هفته برگزار گردد. انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری قرار بود در اواخر ژانویه برگزار گردد اما حالا به احتمال زیاد در ماه مارس برگزار می شود.
با وجود سخت بودن شرایط ناشی از شیوع کرونا، هیات اجرایی فدراسیون جهانی تمایل دارند کنگره انتخاباتی به صورت حضوری در لوزان باشد تا به صورت مجازی.

هیات اجرایی موافقت کرده قوانین انتخابات را برای حفظ سلامتی آن تغییر دهد. کمیسیون جدید ضد دوپینگ هم در سال باید حداقل دو مرتبه تشکیل جلسه بدهد و گزارش خویش را به کنگره عرضه کند.1399/07/06
15:01:15
5.0 از 5
1870
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد