انجمن گلف NCGU

دانشگاه خوارزمی صاحب مركز رشد واحدهای فناور می شود

دانشگاه خوارزمی صاحب مركز رشد واحدهای فناور می شود

مركز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی كه توسط دانشجویان این دانشگاه طراحی و بازسازی شده است این هفته افتتاح می شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا؛ ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی به کمک دانشجویان، هسته های فناور و شرکت های مستقر در آن و اهتمام رئیس دانشگاه خوارزمی و مساعدت های مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازسازی و قابل بهره برداری قرار گرفته است.
این مجموعه شامل ۱۴ فضای مخصوص شرکت های دانش پایه و صنایع خلاق و میزهای آتلیه برای کار استارتاپی به همراه یک کتابخانه تخصصی، یک پشت بام سبز(کافه نوآوری) و هشت میز گپ و کار، سالن نشست تخصصی و فضاهای تفریحی برای فعالان در حوزه های مدیریت هوشمند شهری، زنجیره بلوکی، اینترنت اشیاء، بورس، صنایع خلاق و غیره در اختیار کاربران قرار گرفته است.
اینترنت پرسرعت فضاهای مناسب، وجود مربیان کارآفرین توانمند و خانواده فناور خوارزمی از مزیت های این مجموعه محسوب می شود. رویکرد ورود به مجموعه شامل برگزاری رویدادهای منظم و فراخوان های دوره ای و ارزیابی های مستمر بر پایه مدیریت پلت فرم تعاملی است.
طراحی و بازسازی این مجموعه توسط دانشجویان دانشگاه خوارزمی به صورت کامل انجام پذیرفته است. این مجموعه یکی از اعضای شبکه فناوری و نوآوری تهران بشمار می رود. استفاده از توان فنی دانشجویان، ساخت محصولات به صورت درون زا و استفاده از مصالح بازیافتی از رویکردهای اقتصاد مقاومتی در این مجموعه است.
ساعت کار این مجموعه از ۷ بامداد تا ۲۴ در هفت روز هفته، امکانات چاپ و شبکه تعاملی با صنعت و جامعه می باشد. موقعیت دسترسی مجموعه رشد و نوآوری در خیابان رودسر تهران در نزدیکی وزارتخانه های نفت و کشاورزی است.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری روز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه ساعت ۱۴: ۳۰ افتتاح می شود.1399/06/28
20:25:24
5.0 از 5
1965
تگهای خبر: اینترنت , بازی , محصولات
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد