انجمن گلف NCGU

نمایندگان ایران در لیگ اسنوكر حرفه ای ها حریفان خویش را شناختند

نمایندگان ایران در لیگ اسنوكر حرفه ای ها حریفان خویش را شناختند

انجمن گلف: دو نماینده اسنوكر ایران از روز جمعه ۲۸ شهریورماه در رقابت های لیگ قهرمانی جهان اسنوكر (در بخش حرفه ای ها) شركت خواهند كرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بعد از انتشار کرونا مسابقات اغلب رشته های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد. مسابقات بین المللی اسنوکر هم در زمان اولیه شیوع این بیماری لغو و به زمان دیگری موکول شد.
اما بعد از کنترل این بیماری در انگلستان، نخستین رویداد ورزشی که در این کشور و آن هم پشت درهای بسته برگزار گردید مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بود. پس از برگزای موفق این مسابقات فدراسیون جهانی تصمیم گرفت که رقابت های بیشتری را دنبال کند.
در جدیدترین رقابت های پیش رو مقرر است دو نماینده ایران در جمع حرفه ای ها با دیگر اسنوکر بازان به رقابت بپردازند. حسین وفایی و سهیل واحدی دو نماینده نام آشنا ایران بوده که در بخش حرفه ای ها در مسابقات لیگ اسنوکر حرفه ای ها حضور دارند. این رقابت ها ۲۳ تا ۳۰ شهریورماه در شهر میلتون کینز انگلستان برگزار می گردد.
نمایندگاه ایران از روز جمعه ۲۸ شهریورماه رقابت خویش را آغاز می کنند. مقرر است جمعه ۲۸ شهریورماه حسین وفایی به مصاف سه اسنوکر باز حرفه ای رود. در بازی اول که در ساعت ۱۱ بامداد به وقت ایران شروع می شود نماینده ایران به مصاف جک جونز از ولز خواهد رفت. وفایی در رده ۴۱ حرفه ای های اسنوکر جهان قرار دارد و حریف اول وی در رده ۱۰۳ ایستاده است. به نظر می آید با عنایت به این اختلاف وفایی در بازی اول کار سختی را نداشته باشد. در بازی دوم نماینده ایران به مصاف اسنوکر باز انگلستانی یعنی فراخ عجایب خواهد رفت. حریف وفایی در دور دوم و در بخش حرفه ای ها در رده ۱۲۳ قرار دارد. در بازی سوم، وفایی به مصاف ژیائو گودانگ از چین خواهد رفت. این بازی از ساعت ۱۶: ۳۰ به وقت ایران پیگیری می شود. این حریف چینی در رده ۳۱ حرفه ای ها قرار دارد و به نظر می آید که نماینده ایران برای برد در این بازی کار سختی را پیش رو خواهد داشت.
همینطور دیگر نماینده ایران یعنی سهیل واحدی شنبه ۲۹ شهریورماه به مصاف سه حریف خود خواهد رفت. واحدی که در رده ۸۰ حرفه ای ها قرار دارد باید در بازی اول به مصاف لیانگ ونبو از چین برود. این رقابت از ساعت ۱۱: ۳۰ شروع خواهد شد. حریف چینی واحدی در رده ۳۵ بهترین اسنوکر بازان دنیا قرار دارد. از همین رو نماینده ایران در بازی اول کار سختی برای پیروزی دارد. همینطور در بازی دوم نماینده ایران به مصاف گرائم دات از اسکاتلند خواهد رفت. حریف واحدی در رده ۲۱ حرفه ای ها قرار دارد. سهیل واحدی در بازی آخر مقابل زک سورتی از انگلستان قرار می گیرد. علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۶: ۳۰ این رقابت را پیگیری کنند. حریف آخر واحدی در رده ۱۲۸ حرفه ای ها قرار دارد. ازاین رو به نظر می آید واحدی کار سختی را در این رقابت ها داشته باشد.
منبع:

1399/06/27
19:33:54
5.0 از 5
1677
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد