انجمن گلف NCGU
قابل توجه تهرانی ها

از مهر ماه دیگر به اداره برق رجوع نكنید

از مهر ماه دیگر به اداره برق رجوع نكنید

به گزارش انجمن گلف مدیرعامل شركت توزیع برق تهران بزرگ اظهار داشت: از اول مهر ماه در مناطق شهر تهران خدمات به صورت حضوری عرضه نخواهد شد و تمام خدماتی كه مردم نیاز دارند از راه سامانه هایی كه اطلاع رسانی شده برای كسب رضایت مردم به صورت غیر حضوری انجام می شود.


حسین صبوری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه حدود دو سال است که طرح غیر حضوری شدن خدمات شروع شده است، اظهار نمود: تکمیل این طرح اول مهر ماه رقم می خورد و در شهر تهران خدمات به صورت حضوری عرضه نمی گردد و مرردم می توانند همه خدمات مورد نیاز را با رفتن به درگاه ها و سامانه هایی که اطلاع رسانی شده از منزل و یا تلفن همراه خود پیگیری کنند.
تهران برای پیک سال آینده آماده می شود
وی با اشاره به اینکه در پیک سال جاری شهر تهران علیرغم سال های گذشته روند کاهشی را شاهد بودیم، اظهار نمود: این در شرایطی است که انرژی بیشتری توزیع شد و خاموشی برنامه ریزی شده به علت کاهش تولید هم نداشتیم.
صبوری افزوود: این مسئله یک اقدام مهم بود که با همکاری مردم و سازمان های دولتی و برنامه ریزی های صورت گرفته انجام شد، برای سال آینده هم از الان به دنبال آماده سازی تهران برای پیک هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ با تاکید بر اینکه جلسات آمادگی پیک در حال برگزاری است، اظهار داشت: می بایست پروژه هایی تعریف شود و اصلاح شبکه هم صورت گیرد، علاوه بر این یکسری برنامه های مدیریت مصرف هم در دستور کار داریم.
منبع:

1399/06/25
23:39:39
5.0 از 5
1745
تگهای خبر: تیم , خدمات
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد