انجمن گلف NCGU
سعیدی:

عباسعلی بنا بر سفارش پزشك معالج به آلمان می رود

عباسعلی بنا بر سفارش پزشك معالج به آلمان می رود

به گزارش انجمن گلف دبیركل كمیته ملی المپیك اظهار داشت: اعزام باردیگر عباسعلی به آلمان بنابر سفارش پزشك معالج و درخواست خودش بود تا روند درمانی اش تكمیل شود.


کیکاووس سعیدی در گفتگو با ایسنا درباره ی لزوم اعزام باردیگر حمیده عباسعلی به آلمان که هزینه هایش هم برعهده کمیته ملی المپیک است، بیان نمود: فدراسیون کاراته برا ی ادامه روند معالجه حمیده عباسعلی، ملی پوش کاراته که سهمیه المپیک کسب کرده، درخواستی داشت که در هیات اجرایی عنوان شد و در نهایت اعزام او به آلمان مورد موافقت قرار گرفت. عباسعلی از امیدهای المپیک توکیو است و باید روند درمانی او تکمیل شود تا بتواند تمرینات جدی خود ر از سر بگیرد.
او افزود: مرحله اول جراحی زانو وی در آلمان انجام شد و بنا بر سفارش پزشک معالج او و درخواست خودش تصمیم گرفته شد برای خارج کردن پلاتین ها هم به آلمان اعزام شود و مرحله دوم هم توسط همان پزشک معالج خودش صورت گیرد. به هر حال سلامتی ورزشکاران برای ما مهم تر از مدال است. ما تمام هزینه های درمانی مرحله قبلی هم پرداخت کردیم. در مورد سهراب مرادی هم هزینه ها را پرداخت کردیم و درمان او خدا را شکر جواب داد و توانست به مسابقات کسب سهمیه المپیک برگردد.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که به ورزشکار دیگری کمک هزینه ای پرداخت شده است یا خیر؟ اظهار داشت: حسن تفتیان بوده که سال قبل به علت شرایط کرونا در اردوی مجارستان، در شرایط قرنطینه قرار گرفت و نتوانست برگردد ازاین رو به لحاظ هزینه گرفتار مشکل شد و کمیته ملی المپیک کمک کرد تا شرایط قرنطینه به پایان برسد.
سعیدی در مورد این که امکانات ورزشی دانشگاه آزاد بوشهر قابل استفاده برای تیم های ملی است یا خیر؟ تصریح کرد: به همراه آقای لشگری، رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه آزاد بازدیدی از امکانات ورزشی دانشگاه آزاد بوشهر داشتم. با عنایت به این که شهرهای جنوبی به لحاظ آب و هوا مشابه توکیو هستند به دستور آقای صالحی امیری این بازدید انجام گرفت و امکانات خوبی وجود داشت که می تواند مرکز اردویی برای رشته های المپیکی باشد. تیم ها پیش از اعزام به المپیک می توانند با حضور در این کمپ تمرینی، خودشان را با شرایط آب و هوایی توکیو تطبیق دهند.
وی در مورد پرداخت بودجه فدراسیون ها هم اظهار داشت: تعهدات خود به فدراسیون ها را به ۵۰ درصد رساندیم و حقوق ورزشکاران و کادرفنی که سهمیه گرفته اند را کامل پرداخت کردیم؛ هم چنین بورسیه ها پرداخت گردید. در واقع عمده تعهد ما انجام شد. با پیگیری که آقای صالحی امیری دارد تلاش می نماییم تا آخر سال در صورتیکه تخصیص بودجه داشته باشیم، فدراسیون ها را شارژ مالی نماییم.
منبع:

1399/06/22
12:57:09
5.0 از 5
1739
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد