انجمن گلف NCGU
گودرزی:

شركت در لیگ باشگاه های دوومیدانی كشور تجربه خوبی برای ناشنوایان بود

شركت در لیگ باشگاه های دوومیدانی كشور تجربه خوبی برای ناشنوایان بود

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن دوومیدانی ناشنوایان اظهار داشت: شركت در نخستین دوره رقابتهای لیگ باشگاه های دوومیدانی كشور تجربه خوبی برای دوومیدانی كاران ناشنوا بود تا به خودباوری لازم برسند.


احمد گودرزی در گفت و گو با ایسنا، درباره نخستین حضور دوومیدانی کاران ناشنوا در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور اظهار نمود: در نخستین دوره حضور دوومیدانی کاران ناشنوا در لیگ دوومیدانی افراد شنوا به سبب کمبود تجهیزات در شروع مسابقات به ویژه در دوی سرعت نتوانستیم به نتایج خوبی دست پیدا نماییم.
وی اظهار داشت: یکی از اشکالات دوومیدانی کاران ناشنوا در این مسابقات نداشتن تخت استارت همزمان با شروع مسابقات بود و همین مساله سبب شد تا دوومیدانی کاران ناشنوا هنگام شروع
مسابقات از افراد شنوا عقب بمانند و دیرتر در جریان مسابقه قرار بگیرند، در صورتیکه استعدادهای خوبی در ناشنوایان وجود دارد که می توانند در دوی سرعت هم با قهرمانان شنوای این رشته رقابت کنند.
رئیس انجمن دوومیدانی ناشنوایان اشاره کرد: حضور ناشنوایان در نخستین دوره لیگ باشگاه های دوومیدانی تجربه خوبی برای آنها بود و سبب شد تا به خودباوری لازم برسند و سطح فنی خودرا نسبت به افراد شنوا محک بزنند، بدون شک در مرحله دوم این رقابتها که ۲۰ روز دیگر برگزار می گردد با رفع ضعف هایی که در مرحله اول از نظر تجهیزات و امکانات داشتیم، با کیفیت بهتری در مسابقات شرکت خواهیم کرد.
گودرزی اشاره کرد: استعدادهای خوبی در دوومیدانی ناشنوایان وجود دارد که باید به درستی هدایت شوند تا در رقابتهای افراد شنوا حضور فعالی داشته باشند.
وی در ارزیابی از وضعیت دوومیدانی ناشنوایان در ضمن یکسالی که هدایت این تیم را بر عهده دارد، اظهار داشت: زمانی که هدایت این تیم را بر عهده گرفتم برنامه های زیادی برای پیشرفت دوومیدانی ناشنوایان داشتم و یکی از اولویت ها استعدادیابی و فعال کردن هیات های دوومیدانی استانها بود که متاسفانه بیماری کرونا تمام برنامه ریزیها را بهم ریخت و سبب شد تا به اهداف پیش بینی شده دست پیدا نکنیم.
او در آخر درباب زمان برگزاری اردوی تیم ملی دوومیدانی ناشنوایان اضافه کرد: افراد ناشنوا شرایط خاصی نسبت به افراد شنوا دارند به همین خاطر ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش فعلا اجازه برگزاری اردو را نمی دهد و ما هم منتظر هستیم تا زودتر اردوها شروع شود و برنامه های خودرا اجرا نماییم.
منبع:

1399/06/20
11:50:11
5.0 از 5
1851
تگهای خبر: باشگاه , تجهیزات , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد