انجمن گلف NCGU

اعزام ۵ تیرانداز پارالمپیكی به مسابقات آزاد صربستان

اعزام ۵ تیرانداز پارالمپیكی به مسابقات آزاد صربستان

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از اعزام 5 تیرانداز پارالمپیكی به مسابقات آزاد صربستان در اوایل مهر آگاهی داد.


حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات آزاد تیراندازی معلولان ۸ مهر به میزبانی صربستان برگزار می گردد که ساره جوانمردی، سمیرا ارم، رقیه شجاعی، محمدرضا میر شفیعی و مهدی زمانی در تپانچه بادی ۱۰ متر و خفیف ۵۰ متر و رقیه شجاعی در تفنگ بادی ۱۰ متر ایستاده در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
او اظهار داشت: این مسابقات رنگینگ جهانی و کلاس بندی بین المللی ندارد و به صورت آزاد در صربستان برگزار می شود، بدین سبب کسانی که کلاس بندی بین المللی نداشته باشند حق شرکت در این تورنمنت را ندارند.
امیری زمان برگزاری مسابقات را ۸ تا ۱۵ مهر عنوان نمود و اضافه کرد: هر چند این مسابقات از کیفیت بسیار بالاییبرخوردار نیست، اما برای افزایش روحیه تیراندازان پس از ۷ ماه تعطیلی اردوها بسیار موثر است و امیدوارم این مسابقات آغازی برای برگزاری اردوهای تیراندازان پارالمپیکی پس از بازگشت تیم از این مسابقات باشد.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در آخر اظهار داشت: تیم ملی تیراندازی معلولان یک سال است که در هیچ تورنمنت برون مرزی شرکت نکرده و این تورنمنت می تواند محک خوبی برای ارزیابی سطح فنی تیرانداران پارالمپیکی باشد تا روحیه باردیگر ای برای حضور در اردوها پیدا کنند.
منبع:

1399/06/18
10:29:35
5.0 از 5
1967
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد