انجمن گلف NCGU

كاروان ایران سه شنبه عازم بازیهای ساحلی جهان می شود

كاروان ایران سه شنبه عازم بازیهای ساحلی جهان می شود

انجمن گلف: كاروان اعزامی ایران به اولین دوره بازی های ساحلی جهان در 5 گروه از سه شنبه همین هفته به دوحه اعزام خواهد شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل ازكمیته ملی المپیك، پیمان فخری سرپرست كاروان اعزامی ایران به بازی های جهانی ساحلی اظهار داشت: برمبنای سیاست آنوك اولین دوره بازی های ساحلی جهانی از ۲۰ مهر به میزبانی دوحه قطر در ۱۳ رشته ورزشی و ۱۴ ماده و با حضور ۱۲۴۰ ورزشكار از ۹۷ كشور جهان انجام می شود. ورزشكاران ایرانی موفق شدند در رشته های فوتبال ساحلی آقایان، كاراته بانوان و آقایان، بولدرینگ بانوان و آقایان و كشتی آقایان مجوز ورود به بازی های ساحلی جهان را كسب كنند.

فخری اضافه كرد: اولین گروه اعزامی برمبنای برنامه كمیته برگزاری بازی های ساحلی كادر سرپرستی بامدادان سه شنبه ۱۶ مهر تهران را به مقصد دوحه ترك می كنند، تیم كشتی ۱۷ مهر و تیم های كاراته ۱۸ مهر و تیم صخره نوردی نیز ۱۹ مهر وارد دوحه می شوند كه بدین سان كاروان اعزامی ایران با ۳۱ نفر از سه شنبه تا جمعه هفته جاری به دوحه اعزام خواهد شد. تیم فوتبال ساحلی نیز كه از ۱۰ مهر برای برگزاری دیدار دوستانه برابر عمان در مسقط حضور دارد ۱۷ مهر از همانجا وارد دوحه می شود.

وی درباره دهكده بازی ها و محل برگزاری رقابت ها نیز اظهار نمود: چهار برج هتل "ازدان" به عنوان دهكده ورزشكاران در نظر گرفته شده است و بازی ها در دو ساحل "الغرافه " و" كاتارا" و مجموعه ورزشی" اسپایر" قطر برگزار می گردد كه به ترتیب ۱۰ تا ۲۰ دقیقه با دهكده بازی ها فاصله زمانی دارند. رقابت های نماینده بولدرینگ ایران در مجموعه ورزشی "اسپایر" و مسابقات نمایندگان كاراته، كشتی و فوتبال در ساحل "كاتارا " برگزار می گردد.

وی اظهار داشت: بدلیل گرمای هوای قطر، لباس ورزشكاران یكی از دغدغه های تیم های شركت كننده بود، بر همین مبنا لباس كاروان ایران را نیز از جنسی بسیار خنك كه هوا در آن به خوبی جریان داشته باشد، انتخاب كردیم. طبق پیش بینی هواشناسی دمای هوا در زمان برگزاری بازی ها بین ۲۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد است و كمیته برگزاری مسابقات نیز بیشتر بازی ها را از ساعت ۱۵ به بعد برگزار می نماید تا از شدت گرمای هوا كاسته شده باشد.
منبع:

1398/07/14
14:07:47
5.0 از 5
4716
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد