انجمن گلف NCGU
سلطانی فر:

استقلال و پرسپولیس وارد بازار بورس خواهند شد

استقلال و پرسپولیس وارد بازار بورس خواهند شد

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش و جوانان پس از جشن قهرمانی تیم فوتبال تراكتورسازی اظهار داشت: پس از چهل و دو سال دولتی بودن، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بازار سرمایه و بورس خواهند شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از سایت وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با قدردانی از عوامل برگزاری دیدار پایانی جام حذفی در مشهد مقدس اظهار داشت: تدارک خوبی برای اهدای جام صورت گرفت که قابل تقدیر است.
وی درباب برنامه های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای ورود به بازار سرمایه توضیح داد: از تاریخ 18 فروردین سال ۹۹ کار کارشناسی در رابطه با خصوصی سازی سرخابی های پایتخت انجام شده و اسناد و مدارک دو باشگاه مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به بررسی دارایی های سرخابی های پایتخت اظهار نمود: در اولین گام برای سرعت بخشیدن به روندخصوصی سازی آنها، برای تیم استقلال ورزشگاه مرغوبکار و کمپ حجازی را در نظر گرفتیم که هفته آینده سند کمپ حجازی به نام این باشگاه صادر می شود.
وزیر ورزش و جوانان افزود: همین طور برای پرسپولیس هم اسناد مالکیت دو باشگاه درفشی فر و استادیوم شهدای گم نام را قطعی کردیم.
او با اشاره به بررسی صورت های مالی پرسپولیس تا آخر خرداد 99 و استقلال تا آخر تیر ماه از برگزاری مجامع آنها آگاهی داد.
سلطانی فر این نکته را مورد توجه قرارداد که پس از 42 سال دولتی بودن، این دو باشگاه وارد بازار سرمایه و بورس خواهند شد.
وزیر ورزش اشاره کرد: در تلاش هستیم با تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز شرایط را برای ورود سرخابی های پایتخت به بازار سرمایه مهیا نماییم.
وزیر ورزش و جوانان با بیان خبر حل و فصل شدن بخش قابل توجهی از بدهی های مالی استقلال وپرسپولیس اظهار داشت: به امید خدا در آینده بخش دیگری از مشکلات مالی این دو باشگاه مرتفع خواهد شد.
وی در آخر اظهار داشت: مطمئن هستم در آینده نزدیک این دو باشگاه مردمی و پرطرفدار از پروسه دولتی بودن خارج می شوند و با این تغییرات فوتبال کشور در شرایط بهتر برای توسعه قرار خواهد گرفت.1399/06/14
17:31:51
5.0 از 5
2131
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد