انجمن گلف NCGU

محرومیت ژیمناست زن برزیلی به علت دوپینگ در مسابقات جهانی ترامپولین

محرومیت ژیمناست زن برزیلی به علت دوپینگ در مسابقات جهانی ترامپولین

ژیمناستیك كار زن برزیلی به علت استفاده از مواد ممنوعه در مسابقات جهانی ترامپولین۲۰۱۹، توسط فدراسیون جهانی ژیمناستیك محروم شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، "کامیلا گومز" ژیمناست زن برزیلی بعد از کنترل دوپینگ در مسابقات جهانی ژیمناستیک ترامپولین ۲۰۱۹ که در توکیو ژاپن برگزار شده بود، توسط کمیته انضباطی فدراسیون جهانی به علت استفاده از مواد ممنوعه محروم شد.
به نظر می رسد که در نمونه عرضه شده توسط این ژیمناستیک کار برزیلی در مسابقات جهانی ترامپولین که در نوامبر ۲۰۱۹ برگزار شده بود، مواد ممنوعه یافت شده است. فدارسیون جهانی ژیمناستیک بیان کرده که این ورزشکار از کانرنون که ماده ممنوعه بشمار می رود بهره برده و برای همین قوانین ضد دوپینگ فدارسیون جهانی ژیمناستیک را نقض کرده است.
محرومیت برای این ورزشکار از ۳۰ نوامبر ۲۰۱۹ (۹ آدز ۹۸) شروع شد و در ۱۷ آگوست ۲۰۲۰ (۲۷ مرداد ۹۹) به پایان رسید. فدراسیون جهانی تاکید کرده که نتایج این ورزشکار در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ مورد قبول نیست. هم چنین رتبه های به دست آورده شده توسط این ژیمناستیک کار در بازه زمانی ۳۰ نوامبر ۲۰۱۹ تا ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۰ مورد مقبول واقع نشده و او باید جوایز همچون مدال های گرفته شده را، پس دهد.
منبع:

1399/06/13
22:35:21
5.0 از 5
1861
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد