انجمن گلف NCGU

انتشار كرونا و بی میلی تیم ها برای حضور در پینگ پنگ بانوان!

انتشار كرونا و بی میلی تیم ها برای حضور در پینگ پنگ بانوان!

بانوی پینگ پنگ باز ایران می گوید یكی از علل استقبال كم تیم ها برای حضور در لیگ برتر بانوان، شیوع بیماری كرونا در كشور است.مهشید اشتری، در مورد شرایط تمرینی و آمادگی خود به ایسنا اظهار داشت: تمریماتم را در خانه و سالن ورزشی انجام می دهم. از نظر تمرینی آمادگی خوبی دارم اما باید در مسابقه محک بخورم چون شرایط مسابقه و تمرین با هم فرق دارد.

او با اشاره به اینکه با شهرداری شهر بابک برای حضور در لیگ قرارداد بسته است، به استقبال کم تیم های برای حضور در مسابقات اشاره نمود و اظهار داشت: تابحال سه تیم در لیگ برتر شرکت کرده اند. علاوه بر اینکه تعداد تیم هایی که در بخش زنان شرکت می کنند، کمتر از مردان است، بطور قطع کرونا روی استقبال تیم ها برای حضور در لیگ تأثیر گذاشته است. خوشبختانه این موضوعی تاثیری در میزان قراردادها نداشته است.

اشتری در انتها اظهار داشت: تمریناتم را در مدت شیوع کرونا و تعویق مسابقات ورزشی رها نکرده ام، با این وجود شرایط تمرین با مسابقه فرق دارد و باید در مسابقات خویش را بسنجم. از آنجایی که مدتی از شرایط و جو مسابقه دور بوده ام امکان دارد تا رسیدن به اوج آمادگی کمی زمان لازم داشته باشم.


منبع:

1399/06/12
08:39:55
5.0 از 5
2091
تگهای خبر: تمرین , تیم , لیگ برتر , مسابقه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد