انجمن گلف NCGU
مدیر مخابرات منطقه كردستان:

بیش از 61 هزار و 720 شماره تلفن ثابت در مریوان وجود دارد

بیش از 61 هزار و 720 شماره تلفن ثابت در مریوان وجود دارد

به گزارش انجمن گلف كردستان مدیر مخابرات كردستان، با اعلان اینكه تعداد 61 هزار و 723 شماره منصوبه تلفن ثابت در این شهرستان وجود دارد اضافه كرد: از این رقم، تعداد 50 هزار و 252 شماره فعال و مشغول بكار هستند.


آزاد حکمت در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح اقدامات و پروژه های انجام شده بمنظور ارائه خدمات نوین مخابراتی در حوزه تلفن ثابت در شهرستان مریوان اظهار داشت: هم اکنون با وجود 50 هزار و 252 شماره تلفن مشغول بکار خدمات تلفن ثابت، با ضریب نفوذ 24.70 درصد به مشتریان شهری، روستایی و SIP PHINE ارائه می شود.
مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن یادآوری تعداد مشتریان تلفن ثابت در شهرستان مریوان اظهارداشت: برمبنای آمارهای موجود پس از شهرستانهای سنندج و سقز، شهرستان مریوان رتبه سوم استان را به لحاظ تعداد مشتریان تلفن ثابت به خود مختص کرده است.
حکمت با بیان اینکه تعداد 194 تلفن همگانی در شهرستان مریوان فعال است خاطر نشان ساخت: ارائه خدمات تلفن ثابت در اماکن عمومی به مشتریان، درقالب تلفن همگانی بعنوان یکی از قدیمی ترین کارهای مخابراتی است که همچنان مخاطبین خاص خودرا دارند و مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه توسعه و بهبود خدمات مخابراتی در مناطق مرزی در جذب توریستهای داخلی و خارجی و توسعه اقتصادی استان نقش بسزایی دارد خاطرنشان ساخت: به همین دلیل سرمایه گذاریهای چشم گیر و گامهای مطلوبی برای توسعه زیرساخت ها درشهرستانهای مرزی استان با همت همکاران، حمایت مسولان ارشد شرکت مخابرات ایران و استان صورت گرفته است.
وی توسعه و تقویت زیرساختهای دیتا درشهرستان مریوان را تصریح کرد و اظهار داشت: هم اکنون تعداد 20هزار و 896 پورت ADSL منصوبه در این شهرستان وجود داردکه تعداد 16 هزار و 72 پورت آن به مشتریان واگذار شده و شرایط و امکانات لازم برای واگذاری پورت های جدید به متقاضیان برقرار است.
حکمت، عملیات کابلکشی فیبرنوری در این شهرستان را تشریح نمود و اعلام نمود: هم اکنون بیش از 386 کیلومتر فیبرنوری در مناطق شهری، ارتباط بین شهری و روستایی اجرا شده است.
وی با اعلان اینکه زیرساختهای لازم برای بهره گیری مشتریان از سرویس نوین FTTH در حوزه تلفن ثابت بر بستر فیبر نوری در این شهرستان مهیا شده است افزود: الان 270 مشترک سرویس FTTH در شهرستان مریوان از مزایای این سرویس استفاده می نمایند.
وی ضمن اعلام اینکه تعداد 149 روستای دارای سکنه در شهرستان مریوان وجود دارد بیان کرد: هم اکنون 144 روستای این شهرستان دارای ارتباط هستند.
مدیر مخابرات منطقه کردستان به خدمات مخابراتی در روستاهای شهرستان مریوان اشاره نمود واظهار داشت: 137 روستای مریوان دارای تلفن خانگی، 51 روستا دارای اینترنت پرسرعت و 17روستا دارای دفتر ICT هستند.
حکمت توسعه و ارتقاء سایت های تلفن همراه درسطح شهرستان مریوان با هدف ارائه خدمات و خدمات مطلوب به مشتریان را یکی دیگر از برنامه های مخابرات منطقه کردستان دانست و اظهار داشت: الان تعداد 56 سایت دارای تکنولوژی 4G، 33 سایت دارای تکنولوژی 3G و 62 سایت دارای تکنولوژی 2G در این شهرستان نصب و به راه افتاده است.
وی ادامه داد: 150 هزار و 155 شماره تلفن همراه اول مخابرات در چارچوب شماره های دائمی و اعتباری با ضریب نفوذ 73.8 درصد به مشتریان واگذار شده است.
منبع:

1399/06/10
20:54:36
5.0 از 5
1892
تگهای خبر: خدمات
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد