انجمن گلف NCGU

احتمال اعزام تیم پاراتیراندازی به مسابقات بین المللی صربستان

احتمال اعزام تیم پاراتیراندازی به مسابقات بین المللی صربستان

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از احتمال اعزام تیراندازان به مسابقات بین المللی صربستان اطلاع داد و اظهار داشت: این مسابقات اوایل مهر در صربستان برگزار می گردد كه تیراندازان پارالمپیكی هم به احتمال زیاد در این تورنمنت شركت خواهند كرد.حسین امیری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات بین المللی تیراندازی اوایل مهر در صربستان برگزار می گردد که به احتمال زیاد تیراندازان پارالمپیکی ایران هم در این تورنمنت شرکت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: با عنایت به این که تیراندازان پارالمپیکی به خاطر کرونا مدت ۷ ماه است که هیچ اردوی آمادگی نداشتند و تمرینات آنها تنها از راه فضای مجازی پیگیری شده است، این تورنمنت از نظر روحی شرایط خوبی را برای تیراندازان پارالمپیکی ایجاد خواهد نمود و سبب می شود پس از هفت ماه دوری از اردو و مسابقات عملکرد فنی خویش را مورد ارزیابی قرار دهند.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در پاسخ به این پرسش که در صورت اعزام تیم پاراتیراندازی به این تورنمنت چقدر امید به کسب مدال دارید، خاطرنشان کرد: ما انتظار رکورد جدید و مدال از تیراندازان نداریم، همین که بتوانند از شرایط بد روحی بیرون بروند و به این باور برسند که از نظر قدرت بدنی و عملکرد فنی در چه وضعیتی قرار دارند، برای ما کافی است.

امیری اظهار داشت: من اسامی ورزشکاران اعزامی را به رئیس انجمن پارتیراندازی داده ام و برای اعزام منتظر پاسخ رئیس انجمن و کمیته ملی پارالمپیک هستم. به هر صورت این اعزام از نظر روحی تأثیر بسیار مثبتی بر روی تیراندازان پارالمپیکی خواهد داشت و سبب می شود تا تکلیف اردوها زودتر مشخص شود.

وی در انتها پیرامون این پرسش که آیا مشکل فشنگ تیراندازان در ۵۰ متر خفیف برطرف شد یا خیر، تصریح کرد: ما همچنان با کمبود فشنگ در ۵۰ متر خفیف مواجه هستیم و کماکان این مشکل ادامه دارد. در این ماده علاوه بر کمبود فشنگ ما از مکان مناسبی هم برای انجام تمرین برخوردار نیستیم، امیدوارم روزی برسد که در ۵۰ متر خفیف همانند ۱۰ متر بادی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

منبع:

1399/06/09
12:40:00
5.0 از 5
1812
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد