انجمن گلف NCGU
گل محمدی:

ساخت ورزشگاه ها بدون مشاركت بخش خصوصی امكانپذیر نیست

ساخت ورزشگاه ها بدون مشاركت بخش خصوصی امكانپذیر نیست

به گزارش انجمن گلف مدیركل ورزش و جوانان استان تهران میزان اعتبارات برای بازسازی مجموعه ورزشی شهید قیانوری را 5 میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار داشت: این مجموعه چند سال بود كه به علت فرسودگی امكان برگزاری مسابقات در آن وجود نداشت.


رضا گل محمدی در گفتگو با ایسنا و در حاشیه افتتاح مجموعه ورزشی قیانوری واقع در جنوب غرب تهران اظهار نمود: امروز خوشحالیم که توانستیم پس از مدت ها با مشارکت بخش خصوصی مجموعه ورزشی شهید قیانوری را که مدت زیادی به علت فرسودگی امکان استفاده از آن مجموعه وجود نداشت، باردیگر افتتاح کرده و به بهره برداری برسانیم.
وی اظهار داشت: امروز با حضور وزیر ورزش و استاندار تهران 14 پروژه ورزشی در استان تهران راه اندازی شد که این اتفاق خوبی برای ورزش استان تهران بود. این مجموعه سال های زیادی بود که به علت فرسودگی زیاد امکان برگزاری مسابقات در آن میسر نبود و با سرمایه گذاری بخش خصوصی توانستیم باردیگر این مجموعه ورزشی را که از اواخر دهه 60 ساخته شده را باردیگر احیاء کرده و به بهره برداری برسانیم.
وی خاطرنشان کرد: برای بازسازی این مجموعه ورزشی 5 میلیارد تومان هزینه پیشبینی شده بود که در مجموع توانستیم سالن بدنسازی، خوابگاه، سالن فوتسال، کف پوش ها و نور مجموعه را بازسازی نماییم. این مجموعه یکی از قدیمی ترین ورزشگاه ها در خانی آباد نو است که طی این سال ها بازسازی در آن صورت نگرفته بود. امیدواریم که در آینده شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی آسیایی و بین المللی در اینجا باشیم.
گل محمدی افزود: پس از افتتاح مجموعه ورزشی، امروز فاز اول استادیوم 5000 نفری شهریار و چندین سالن سرپوشیده این شهرستان با همکاری و مشارکت بخش خصوصی و همینطور شهرداری افتتاح می شود و به بهره برداری خواهد رسید. من اعتقاد دارم کار ساخت ورزشگاه مثل دو امدادی است که وزارت ورزش به تنهایی قادر به رفع مشکلات آن نیست و مشارکت بخش خصوصی را می طلبد تا بتوانیم با سرعت زیادی پروژه های نیمه تمام را به اتمام برسانیم.
منبع:

1399/06/06
13:38:29
5.0 از 5
2068
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد