انجمن گلف NCGU

اعزام تنها قایقران پارالمپیكی به كاپ جهانی مجارستان

اعزام تنها قایقران پارالمپیكی به كاپ جهانی مجارستان

سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از اعزام شهلا بهروزی راد به كاپ جهانی مجارستان اطلاع داد و اظهار داشت: اگر شرایط اعزام فراهم گردد و مشكلی از نظر بیماری كرونا نداشته باشیم من به همراه این قایقران مهر ماه عازم مجارستان خواهیم شد.مسعود مهدوی نیا در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: هم اکنون قایقرانان پارالمپیکی تمرینات خویش را در دریاچه آزادی شروع کرده اند که این تمرینایت به صورت انفرادی و به مدت ۲۱ روز است.

وی اظهار داشت: اسلام جاهد، مسعود قیصری، امین آغنده، سارا عبدالملکی و شهلا بهروزی راد همچون ورزشکارانی هستند که اردوی غیر متمرکز خویش را در دریاچه آزادی پیگیری می کنند و رویا سلطانی و نادر عیوضی هم در زنجان و گیلان تمرینات خویش را انجام می دهند.

مهدوی نیا درباره هزینه های برگزاری اردوهای غیرمتمرکز اظهار نمود: به جز شهلا بهروزی راد که ورزشکار پارالمپیکی است و هزینه این ورزشکار بر عهده یکمیته ملی پارالمیپیک است، هزینه سایر ورزشکاران توسط خود آنها انجام می شود.

مهدوی نیا با اشاره به اعزام شهلا بهروزی راد به کاپ جهانی مجارستان اظهار داشت: از جانب فدراسیون جهانی شهلا بهروزی راد به این تورنمنت دعوت شده که این رقابت از ۱ تا ۵ مهر در مجارستان برگزار می گردد. البته اگر شرایط فراهم گردد و مشکلی از نظر بیماری کرونا نداشته باشیم من به همراه این ورزشکار در کاپ جهانی که مختص معلولان است، شرکت خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان تصریح کرد: سال جاری مسابقات قهرمان کشوری را برای قایقرانان پیشبینی کردیم که اگر ستاد مبارزه با کرونا وزارت ورزش مجوز برگزاری را بدهد مسابقات قهرمان کشوری را برگزار خواهیم کرد.

وی درباره ی وضعیت شهلا بهروزی راد از زمان حضور در اردوی آمادگی در دریاچه آزادی اظهار داشت: وی از شرایط آمادگی خوبی برخوردار می باشد و با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خویش را در دریاچه آزادی دنبال می کند.

مهدوی نیا در انتها پیرامون زمان برگزاری اردوهای غیرمتمرکز اضافه کرد: اردوی ورزشکاران در هر ماه به مدت ۲۱ روز برگزار می گردد و بعد از چند روز استراحت باردیگر ادامه پیدا می کند و این روند تا آخر سال جریان خواهد داشت تا ما بتوانیم تیم ملی قایقرانی معلولان را برای مسابقات آینده آماده نماییم.
1399/06/02
17:26:15
5.0 از 5
1711
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد