انجمن گلف NCGU

وجود كرونا مثبت تور دو فرانس را متوقف نمی كند

وجود كرونا مثبت تور دو فرانس را متوقف نمی كند

انجمن گلف: برگزار كنندگان تور دوچرخه سواری فرانسه اعلام نمود در صورت وجود كرونای مثبت، برگزاری تور متوقف نمی گردد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از cycling news، تور دوچرخه سواری فرانسه (تور دو فرانس) که معتبرترین تور در جهان است، به سبب شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و در نهایت قرار شد ۲۸ آگوست تا ۲۰ سپتامبر (۸شهریور تا ۳۰ شهریور ) اجرا شود.
با توجه اینکه هنوز کشورها درگیر این ویروس هستند سازمان برگزاری تور دو فرانس اعلام نمود: در صورتیکه در یک تیم دو مورد تست مثبت کرونا وجود داشته باشد، کل تیم و کامندانش از تور حذف می شوند اما مسابقه ادامه خواهد داشت.
دیوید لاپارتین رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI) نیز اظهار داشت: هر دوچرخه سواری که تست وی در تور دو فرانس مثبت شود از دور مسابقات خارج می شود اما افرادی که در ارتباط نزدیک با او بودند نیز طبق قانون بهداشت جهانی ممکنست آنها نیز به این ویروس مبتلا شده باشند بدین سبب باید در یک دور از مسابقه حضور نداشته باشند. در صورت وجود دو مورد کرونا مثبت در یک تیم، کل تیم از تور حذف می شود.
او افزود: من می دانم خطر صفر وجود ندارد اما از نزدیک با برگزار کنندگان مسابقه در ارتباط هستم و خوش بینم که تور دو فرانس برگزار می گردد.
اتحادیه جهانی پروتکل هایی که تیم ها برای حضور در تور دوچرخه سواری فرانسه معتبر ترین تور جهان باید رعایت نمایند را اعلام نمود. بر این اساس تیم ها ملزم هستند دو تست پیش از حضور در مسابقات انجام دهند.
دوچرخه سواران هر روز باید پرسشنامه سلامت را پر کنند تا مشخص شود علایم ویروس کرونا را ندارند و یک پزشک متخصص ویروس کرونا باید در رابطه با پزشک تیم ها باشد. تیم ها نیز در قسمت های جداگانه هتل ها مستقر می شوند و هر کدام
آشپزخانه سیار دارند تا دوچرخه سواران با هم در ارتباط نباشند. دوچرخه سواران قبل و پس از مسابقه بلافاصله باید ماسک خودرا بزنند و گرفتن سلفی و امضا دادن مجاز نیست. هواداران کنار جاده هم حتما باید ماسک بپوشند.

منبع:

1399/06/01
14:21:29
5.0 از 5
1864
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد