انجمن گلف NCGU

پرداخت حقوق به ۱۵ مربی المپیكی

پرداخت حقوق به ۱۵ مربی المپیكی

انجمن گلف: تعداد مربیانی كه ورزشكار المپیكی دارند و كمیته ملی المپیك به آنها حقوق پرداخت می كند، مشخص شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، زمانی که ستاد عالی بازی های المپیک تصویب کرد به ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته اند به مدت یک سال حقوق پرداخت می شود، قرار بود سرمربیان و مربیان هم در این یک سال از این حقوق برخوردار باشند.

اما در پرداخت حقوق شش ماه نخست که بر عهده وزارت ورزش بود، مربیان در نظر گرفته نشدند و آنها از این حقوق محروم ماندند. کمیته ملی المپیک اعلام نمود در پرداخت حقوق شش ماه دوم که بر عهده این نهاد است مربیان هم در نظر گرفته می شوند.

بر این اساس ۱۵مربی حقوق دریافت می کنند. بر ای هر ماه مبلغ ۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده که برای شش ماه به هر مربی ۱۵ میلیون تومان پرداخت می شود.

البته برای رشته هایی که چند مربی دارند، ۵۰درصد سهمیه ها، سرمربی و مربی در نظر گرفته می شود. مثلا رشته کشتی که ۱۲ سهمیه ورزشکار دارد، ۶ سهمیه سرمربی و مربی در نظر گرفته شده که شامل ۲ سرمربی(کشتی آزاد و فرنگی)، ۲ مربی کشتی آزاد و ۲ مربی کشتی فرنگی است.

کمیته ملی المپیک به تعداد مربیان در نظر گرفته شده حقوق به حساب فدراسیون می ریزد و فدراسیون برپایه اثر گذاری که هر مربی دارد پول را بین مربیان تقسیم می کند اما در نهایت باید رسید پرداختی ها را به کمیته ملی المپیک تحویل دهد.
1399/05/30
21:52:32
5.0 از 5
1995
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد